RuyaTabirleri.com

Rüyada Puma Görmek

Rüyada puma görmek, rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi olacağı, makam edineceği, üstün ve sınırsız yetkilerle donatılacağı işler yapacağı anlamına gelir. Toplumun en önemli isimlerinden olmaya, gözde isimler arasına girmeye, saygı duyulduğu ve itibar edildiği kadar da çekinilen kimse konumuna gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin maddi gücünün yerinde olacağına ve çevresinin de her geçen gün genişleyeceğine yorulur.

Rüyada Siyah Puma Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı ezici bir üstünlük elde edeceğine, bu sayede onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin akıllı ve stratejik planları ve yaklaşımları sayesinde herkesten güçlü biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Vaşak Görmek

Rüyayı gören kişinin etrafındaki bazı yapmacık, samimi olmayan, ikiyüzlü, çıkarcı ve yalancı insanların varlığına işaret eder ve rüya sahibinin bu kişilere karşı dikkatli olması, onları çok fazla yakınına sokmaması ve onlarla yüz göz olmaması gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Leopar Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini sevmeyen, tabiri caizse ayağını kaydırmak için arkasından kuyusunu kazan bazı kötü niyetli kişilere istemeden ve farkında olmadan koz vereceğine sonra da çok zor durumda kalacağına ve bunun huzursuzluğunu yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Pars Görmek

Rüyayı gören kişinin aralarından husumet olan bir akrabasına, eski dostuna ya da komşusuna işaret eder. Rüya sahibinin ve bu kimsenin birbirlerinin adını bile duymaya tahammül edemeyecek kadar birbirlerine nefret duyduklarına ve kinlerinin de büyük olduğuna delalet eder.

Rüyada Yaban Kedisi Görmek

Rüyayı gören kişiyi çok sevdiği için onu asla başkalarıyla paylaşamayan bir kimsenin kendisine olan aşırı düşkünlüğüne bu durumun da kendisini memnun ettiği kadar huzursuz kıldığına alamet eder. Ve bu rüya genelde sevgili üzerinden yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Puma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gökhan (09 Ocak 2015 saat: 08:56)

    Kendi evimde iki ayrı odada kedi besliyorum önce Köpeğin yanına gidiyorum sonra kedinin yanına gidiyorum kedinin orada bulunan yorganı bi kaldırıyorum. Bizim kedi yavrulamış ama yavrular birbirinden farklı boyutta bi de aralarında ya puma ya da Vaşak Tarzı bi hayvan var neyse mecbur bakacağız diye yem aramaya başlıyorum. Sonra uyandım şimdiden teşekkürler

  2. dogukan (02 Kasım 2014 saat: 09:07)

    İzmir’den otobüsle istanbula geliyordum otobüsten bi anda bir hayvanat bahçesine geldim sonra ordaki havanlar ilgilenir ken bir andabir kadın geldi ve söyle söyledi merhaba siz bburanın sahibisiniz benimde aşagı tarafya Çiftliğim var sonra bir baktim yanima bacagının bilek tarafi cok derin bir yara var ben o kadin sargı bezi iste dim kadın tamam dedi sonra bir adam geldi dediki bu zehirleme puma soran ayagı kalktı oraya buraya zıplamaya basldı ben bir tane büyük bir kafe buldum ve uçakla pumayı izmire getirip sasalı ya götürüp iyilestirdim ve puma üstüme atladı ve beni yaldı sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,