RuyaTabirleri.com

Rüyada Puro Görmek

Rüyada puro görmek, kişinin kötü ve zor günler geçireceği ve tatsız haberler alarak üzüleceği anlamına gelir. İş hayatı içinde karşılaşılacak bazı sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü hayal kırıklığı yaşamaya, yaşanan olaylardan ötürü mutsuz olmaya, zarardan kurtulmak için borçlanmaya, kazanılan başarıları çekemeyen kişiler yüzünden elde bulunan işi kaybetmeye ve neredeyse umutsuz kalmaya tabir edilir.

Rüyada Puro İçmek

Sorunlu bir dönemden geçildiğine, bu durumdan ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Puro Almak

Dost bilinen insanların yapacağı bazı karalama çalışmalarının sebep olduğu olaylardan ötürü sıkıntı içine girileceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine ve hiç olmadık işlere girip kötü ve sorunlu zamanlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Puro İçtiğini Görmek

Aile bireylerini ve sevenleri endişeye düşürecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli olaylar yaşanacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Pipo Görmek

Aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine tabir edilir.

Rüyada Pipo Almak

Kişiye düşmanlık besleyenlerin bazı planlar ve hazırlıklar yaptıklarına, yakın bir zamanda üzüntü verici olaylarla karşılaşılacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!