RuyaTabirleri.com

Rüyada Puzzle Görmek

Rüyada puzzle görmek, rüyayı gören kişinin kafasında uzun bir zamandan beri hayal etiği şeylere yakında kavuşacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için çok farklı yollar deneyeceğine ve bu sayede bir çözüm yolu bulacağına rivayet eder.

Rüyada Puzzle Yapmak  

Rüyayı gören kişinin, eşi ile arasının açılmasına, kötü olaylar yaşamasına ve iş hayatında da çok zor zamanlar geçirmesine sebep olan durumları çözmek için bazı kişiler ile görüşerek ya da bazı atılımlar yaparak müdahale edeceğine ve bu sayede sorunları birer birer çözeceğine ve çok daha zor durumlara düşmekten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Yapboz Görmek

Aile hayatında çok büyük sorunlar yaşanacağına, bu sorunların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine bu sebeplerden ötürü kötü bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Yapboz Parçası Görmek 

Rüyayı gören kişinin, kendisini çok yalnız hissettiğine, bu yüzden farklı sosyal çevrelere girip arkadaş bulmaya çalıştığına ya da hayırlı bir kısmet bularak evlenmek istediğine, bu sayede kendisi ile ilgili kötü durumları düzelteceğine ve çok daha hayırlı durumlar ile karşı karşıya kalarak uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Yapboz Yaptığını Görmek

İş hayatında ya da aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: