RuyaTabirleri.com

Rüyada Puzzle Görmek

Rüyada puzzle görmek, rüyayı gören kişinin kafasında uzun bir zamandan beri hayal etiği şeylere yakında kavuşacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için çok farklı yollar deneyeceğine ve bu sayede bir çözüm yolu bulacağına rivayet eder.

Rüyada Puzzle Yapmak  

Rüyayı gören kişinin, eşi ile arasının açılmasına, kötü olaylar yaşamasına ve iş hayatında da çok zor zamanlar geçirmesine sebep olan durumları çözmek için bazı kişiler ile görüşerek ya da bazı atılımlar yaparak müdahale edeceğine ve bu sayede sorunları birer birer çözeceğine ve çok daha zor durumlara düşmekten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Yapboz Görmek

Aile hayatında çok büyük sorunlar yaşanacağına, bu sorunların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine bu sebeplerden ötürü kötü bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Yapboz Parçası Görmek 

Rüyayı gören kişinin, kendisini çok yalnız hissettiğine, bu yüzden farklı sosyal çevrelere girip arkadaş bulmaya çalıştığına ya da hayırlı bir kısmet bularak evlenmek istediğine, bu sayede kendisi ile ilgili kötü durumları düzelteceğine ve çok daha hayırlı durumlar ile karşı karşıya kalarak uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Yapboz Yaptığını Görmek

İş hayatında ya da aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Puzzle Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nurten bayar (21 Kasım 2014 saat: 09:24)

    Merhaba,

    Rüyamda geçen sene kaybettiğim anne annemin evindeyim. Her zamanki gibi bol bol mizsafiri var. Bende evden ayrılmadan önce ona kolaylık olsun diye evi temizliyorum. 2 katlı bi,r evi varmış. Üst katta bulunan yerde banyodan başlıyorum temizliğe. Çamaşır yıkamak için çamaşır makinesini açıyorum, o kadar kocamanki, içine girip çamaşırları 4 farklı göze koyuyorum, sonra makineden çıkıp çalıştırıyorum. Banyoyu güzelce temizliyorum. Büyük abim duş almak için geliyor. Banyoyu yeni temizlediğimi kirletmeden yıkanmasını söylüyorum. Temizliğim bitiyor. Abim banyodan çıkıyor yıkanmış çamaşırları asıyorum. Sonra alt kata iniyorum. Mutfakta biriken bulaşıkları yıkıyorum. Sevdiğim ve birlikte olduğum adamı görüyorum. Karışık bir sürü eşya var. Büyük bir puzzle var onu yapmaya başlıyorum. Gitmemiz gerek diyorlar. Toparlayıp yerleştirmeye başlıyorum. Eşya taşıyorum. Büyük bir saat taşıdım. Sonrasında oradan çıkıyoruz. Yağmur altında şemsiye açarak sevdiğimle ve arkadaşlarımızla yürüyoruz. Büyük bir meydanda insanlar eğlence için bir araya gelmiş. Güzel bir kalabalık aralarına karışıyoruz ve ben uyandım.

  2. Rabia (10 Ekim 2014 saat: 13:17)

    Gerçek hayatta 2 gün önce tanıdığım bir kızı rüyamda gördüm. Birşey için bana kiziyordu ve universiteyle alakali meselelerim vardi. Daha sonra manav önünden gectik muz elma ve armuttan almak istedim fakat izin vermedi. Daha sonra rüyamda uyandim ve tekrar bir rüyaya devam ettim. Okul sikintilarimi halletmeye calisiyordum. O sırada bu arkadaşım market gibi bir yerde çalışıyordu. Yanına uğradım, meyveler geliyordu meyveleri gördüm rüyamda gördüğümü belirttim. Rüyada görülen meyve yenmez dedi bana ve beni tekrar engelledi. Sonra akşam onun evine dobuyorduk dolunay vari bi havada dağ görünüyordu fakat yapboz seklinde. Elimle biraz yerlerini değiştirdim siradaglar halini aldi. Sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,