RuyaTabirleri.com

Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek, rüya sahibinin, aile hayatının ve iş hayatının çok güzel ve düzgün bir hal alacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamet eder.

Rüyada Raf Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, düzgün ve tertipli bir kişi olduğu için iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine ve iş konusunda çok yol alacağına delalet eder.

Rüyada Raf Dizmek

Hayat içerisinde karşılaşılan sorunlardan ve sıkıntılardan nasibini almış olan eş, dost ya da akrabalarından birinin hatalarını düzeltmeye çalışacağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına ve verdiği sırrı gerektiği gibi saklayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sorunlarını çözmesi için yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Raf Silmek

İş hayatına verilen önem sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına ve sağlıklı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Boş Raf Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak çok büyük sorunlar yüzünden sıkıntılı zamanlar geçireceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Raf Görmek

Çok hayırlı ve güzel işler için çok büyük çaba gösteren rüya sahibinin, iş hayatında kazanacağı başarılar ile çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!