RuyaTabirleri.com

Rüyada Rahatlamak

Rüyada rahatlamak, rüyayı gören kişinin Allah tarafından kendisine gelecek hayra, iyiliğe ve yardıma tabir edilir ve rüya sahibinin kendisine dünya varmış dedirtecek kadar güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir. Gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, kendini yeniden yaşama, ailesine ve işine verecek morale kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Tuvalette Rahatlamak

Rüyayı gören kişinin özellikle de içinde bulunduğu mali krizi atlatmayı başaracağına, bu sayede hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına ve bundan sonra deyim yerindeyse artık kimsenin kendisini tutamayacağına işaret eder. Bu rüya hayırlara yorulur.

Rüyada Ağlayarak Rahatlamak

Rüyayı gören kişinin çektiği özlemin, hastalığın, fakirliğin ve zahmetin biteceği ve gözünden sevinç gözyaşlarının geleceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kısa süre içinde hiçbir derdinin kalmayacağına, yaşamının da neredeyse mükemmel denilecek noktaya geleceğine delalet eder. Rüya sahibi mutluluk kahkahaları atacak ve şen şakrak olacak demektir.

Rüyada Kusarak Rahatlamak

Rüyayı gören kişinin hayatın getirdiği günlük ve olağan sorunlar dışında ciddi ve aşılamaz problemleri olmayacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine ve kendi halinde mutlu mesut yaşamayı nasip edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kaka Yapıp Rahatlamak

Rüyayı gören kişinin üzerindeki uğursuzluktan ve tabiri caizse ölü toprağından silkinip kurtulacağına, özgüveninin yerine geleceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına ve hayatın değerini fark ederek kıymetini bilerek yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sıkıntıdan Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin kazadan, beladan, kötü insanlardan kurtulacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin sinirlerinin ok gibi gergin olduğu günlerin son bulacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!