RuyaTabirleri.com

Rüyada Rahibe Görmek

Rüyada rahibe görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında olan ya da yakın bir zamanda hayatına girecek olan, diğer kadınları çok kıskanan ve istediği bir şeyi elde etmek için her türlü şeyi yapabilecek ve her yola başvurabilecek bir özellikte olan kadına delalet edilir.

Rüyada Genç Rahibe Görmek

Rüyada genç rahibe görmek,  rüya sahibinin, sosyal hayatta tanışacağı ve daha sonra evleneceği, cinsel arzuları çok yüksek olan bir kadına işaret edilir. Aynı zamanda, kadınlar arasına nifak sokan ve sürekli dedikodu yapan bir kadına yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Rahibe Görmek

Rüyada yaşlı rahibe görmek, rüyayı gören kişinin, başarılarını ve mutlu aile hayatını kıskanan ve bu yüzden sürekli tuzaklar kurarak rüya sahibine ya da ailesinden birilerine zarar vermek isteyen ama şimdiye kadar başarılı olmayan ve bundan sonra da başarılı olamayacak kötü bir kadına tabir edilir.

Rüyada Birden Çok Rahibe Görmek

Rüyada birden çok rahibe görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta, insanlar tarafından çok sevilecek ve ilgi duyulacak bir kişi olunacağına ve insanlar tarafından paylaşılamayacak bir hale gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Dua Eden Rahibe Görmek

Rüyada dua eden rahibe gören kişinin, kendisini çok seven ve sürekli koruyup gözeten bir kadın tarafından dualar edilerek korunduğuna delalet edilir.

Rüyada Rahibe Olduğunu Görmek

Rüyada rahibe olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkekse; yaşlı bir kadının sözlerini dinledikten sonra dünya hayatı ile ilişkilerine keseceğine ve Allah yolunda yürüyeceğine işaret edilir. Eğer rüyayı gören bir kadınsa, hayatı içerisindeki kötü alışkanlıklardan kurtularak kendisinden büyük bir kadına mutluluk vereceğine yorumlanır.

Rüyada Rahibe İle Konuşmak

Rüyada rahibe ile konuşmak, rüya sahibinin aile hayatını bozmak isteyen insanlar olduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!