RuyaTabirleri.com

Rüyada Rahip Görmek

Rüyada rahip görmek, yaşamıyla herkesin örnek aldığı, yaşça büyük birinin rüya sahibine önemli yardımlarda bulunacağını ifade eder. Bir konuda ya da çözmekte zorlanılan bir meselede tanıdık kişilerden yardım istemek, el birliği ile sorunun üstesinden gelmek demektir. Rahip gören kişilerin manevi hayatlarında büyük bir değişim olacak demektir ve kendilerini aşırı hırstan, öfkeden ve egodan arındırmak için uğraşacaklarını, küslük yaşadıkları kimselerden özür dileyerek gönüllerini alacaklarını tabir eder. Kişinin ruhani bir aydınlanma yaşayacağını, duygularında ve düşüncelerinde büyük değişikliklerin olacağını ve eski görüşlerinden, kalıplarından vazgeçeceğini ifade eder. Çok uluslu bir firmada veya ortamda çalışılacağını, bir görev nedeniyle yurt dışına çıkıp, yeni insanlarla tanışarak, keyif dolu zamanlar geçirileceğini de tabir eder.

Rüyada Rahiple Konuşmak

Ne konuşulduğu rüyanın yorumunu değiştireceği için hatırlanıyorsa o şekilde yorumlanmalıdır. Hatırlanmıyorsa kişi bir derdini daha önce samimi olmadığı, hatta yeni tanıştığı birine anlatacak, bu kimseden yardım alacak demektir. Umulmadık birinden görülecek iyiliğe yorumlanan rüya, farklı fikirler dinlemenin, insanlara önyargısız yaklaşmanın kişiye sağlayacağı avantajlara da dikkat çeker. Rahiple konuşan kişi bekarsa, çok zıt karakterde ama iyi anlaşabileceği, renkli kişiliğe sahip eşi olur. Rüya sahibinin koşullar ne olursa olsun her daim doğru ve düzgün davrandığını, prensiplerinden ödün vermediğini işaret eder.

Rüyada Rahip Olduğunu Görmek

Kişinin çok sıkıntılı bir durumun ortasında kalacağını ancak mesafeli duruşunu ve sağduyusunu kaybetmeden ortalığı sakinleştireceğini, her ortamda aklı başında tavırlarıyla dikkat çekeceğini delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında birbirinden farklı düşünen pek çok insanı aynı anda idare edecek kadar iyi bir yönetici olacağını, toplulukları yönlendirecek bir göreve geleceğini, ifade eder.

Rüyada Rahip Görmenin Psikolojik Yorumu

Rehberliğe duyulan ihtiyacın sembolü olduğu gibi, kişinin manevi hayatını zenginleştirmek için uğraştığını ifade eder. Kendisini doğru ifade edebilmek, insanlarla iletişim konusunda sıkıntı yaşamamak için gösterilen çabanın sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!