RuyaTabirleri.com

Rüyada Rahmetli Görmek

Rüyada rahmetli görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri görmediği ve çok sevdiği bir kişi ile tekrar biraraya geleceğine, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve kendisini başarısızlığa uğratmak isteyen kişiler ile tartışma yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Rahmetli Babaanne Görmek

Rüya sahibinin, çok uzun zamandan beri aile hayatı ve iş hayatı içinde yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için kendisine akıl hocalığı yapan dürüst, zeki ve başarılı bir kişiden yardım alacağına ve bu sayede içinde bulunduğu kötü durumdan yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Rahmetli Kardeşini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde bazı sıkıntılar çektikten ve zor zamanlar geçirdikten sonra çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği bazı haberlerin olumlu ve güzel bir şekilde geleceğine tabir edilir.

Rüyada Rahmetli Anneanne Görmek

Uzun zamandan beri çok sıkıntı çeken rüya sahibinin, çok büyük çaba göstermesine, işlerine büyük bir emek vermesine, birçok yeni çalışma ortaya koyarak kendisini ispatlamasına rağmen işlerinin hala çok sıkıntılı gittiğine, bu sorunların ortadan kalkması ve sıkıntıların çözüme kavuşması için uzak bir yerden bir haber beklediğine ve bu haber sayesinde herşeyin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Rahmetli Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaları sonlandıracak bazı olayların yaşanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, kısa süre sonra tekrar biraraya geleceklerine ve vakit geçireceklerine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!