RuyaTabirleri.com

Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek, genel olarak hayırlı şeylere delalet eder. Rakamların uğuru vardır ve rüya sahibi için şans anlamına gelir. Rakam, rüya sahibinin dileği, planı, kazancı, geleceği ve geçmişi olarak tabir edilir. Rüyada rakamların artması yani çoğalarak büyümesi, geleceğin ve şansın açık olacağına, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, rakamların azalmaya başlaması yani giderek küçülmesi de şansın, kısmetin azalmasına, olumlu giden hayatın tersine dönüp, aksiliklerin baş göstermesine tabir edilir.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyasında rakam söylediğini gören kişinin gerçekleşmesini çok istediği bir dileği ya da isteği olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin kafası ve bilinç altı bu meseleyle o kadar meşgul olmuştur ki rüyasına bu şekilde yansımıştır diye yorumlanır.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüya sahibinin kâğıt üzerinde olan işlerine ve bütçe ayarlaması için plan çıkardığına tabir edilir. Rüya sahibi, aylık gelirini ve giderini dengelemek ve harcamasını bilmek için kâğıt üzerinde hesap yapıyor demektir ya da kafasında planladığı yeni bir iş olduğu anlamına gelir.

Rüyada 1 Rakamı Görmek

Rüyada 1 rakamı görmek, rüya sahibinin işlerinde kara geçmesine, bu sayede de tüm borçlarından kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi kendisine yük olan ve huzursuzluğunun en büyük nedeni olan borçların bitmesi ile huzur bulacaktır.

Rüyada 30 Rakamı Görmek

Ay ile tabir edilir. Rüya sahibinin bir aylık çalışmasının karşılığını hak ettiği gibi alacağına, bu sayede motivasyon sağlayarak işine hem dört elle sarılacağına hem de daha büyük bir istekle çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Numara Görmek

Numara görmek, rüya sahibinin şansının açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu dönemde bir işe atılırsa bu işten kazançlı çıkacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: