RuyaTabirleri.com

Rüyada Ramazan Ayı Görmek

Rüyada ramazan ayı görmek, eğer gerçekte de ramazan ayında görülürse hayırların en güzelleriyle karşılaşmak ve çok kısa zaman içinde müjdeli haberler almak, beklentilerin hepsinin gerçek olduğuna şahit olmak anlamındadır. Kişinin ettiği duaların Allah katında kabul görmesine yorumlandığı gibi, her türlü zorluktan kurtulacak olmaya da haber verir. Kötü ve sıkıntılı her türlü problemin artık geride kaldığını ve açılacak yeni, güzel kapıları temsil eden rüya, bereketli kazanç elde ederek maddi durumunu çok daha iyi hale getirecek olmaya yorumlanır. Cimri veya haksız kazanç elde eden bir yöneticiden kurtulmak, kişiye hakkını vermeyen bir işten ayrılıp çok daha iyi koşullarda iş bulmak, eğitim konusunda parmakla gösterilecek biri haline gelmek demektir. Cömert insanlarla tanışacak olan rüya sahibinin kendisini olumsuz etkileyen bazı arkadaşlıkları sonlandırarak ruhen daha özgür ve huzurlu hissedeceğine, aile içindeki pürüzlerin halledilmesiyle de duygusal açıdan da iyi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Ramazan Ayında Dua Etmek

Çok hayırlı, her türlü iyiliği, güzelliği ve sevap kazanmayı ifade eden rüyalardandır. Kişiye pek çok hayır kapısının aralandığına, bu rüyanın görüldüğü gün itibariyle şansın yaver gideceğine ve tabiri caizse kişinin ayağına taş bile değmeyeceğine yorumlanır. Eğer rüya sahibinin adağı varsa çok kısa sürede gerçek olur ve evli kişiler için de beklenen bebek haberi anlamındadır. Kötülükten uzak bir yaşamın, başarı konusunda zorluk çekmemenin de ifadesidir.

Rüyada Oruç Tutmak

Kuran okumak, hatim indirmek ve fitresini, zekatını eksiksiz yerine getirmek, yoksulları daima gözetmek manasına gelen rüya, fakir bir öğrenciyi okutmak ya da bir evlat edinmek şeklinde de yorumlanır. Allah katında çok büyük bir sevaba denk düşen işler yaparak büyük iyiliklere imza atmak demektir. Oruç tutan kişi salih insanlardan olur ve muntazam, refah içinde bir hayat sürer.

Rüyada Ramazan Ayı Görmenin Psikolojik Yorumu

Her türlü uhrevi duygunun kişiden zirve yaptığına ve maddi konular dışında daha ziyade manevi alanlarda araştırma yapan rüya sahibinin inancına yönelik bilgi edinmek için mesai harcadığına yorumlanır. Kendisini bu süreçte yeniden keşfeden kişinin başkalarına da öğrendiklerini aktarmak için heyecan duyduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!