RuyaTabirleri.com

Rüyada Rampa Görmek

Rüyada rampa görmek, yorgunluk verici işlerin artacağına ve özellikle kişinin çalışma hayatında zorluklar meydana gelse bile çalışkanlığından ve azminden hiçbir şey kaybetmeden yoluna her zaman devam edeceğini bildirir. Varlıklı kimseler için mali durumlarını tehlikeye atabilecek bazı gelişmeler yaşanacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine işarettir. Rampa görmek ilişkilerde çıkmazlara, evliliklerde tıkanmalara ve özellikle karşılıklı sevginin ve saygının azalacağına yorumlanır. Zorlu ilişkiler ve çalışma koşulları yüzünden kişinin zaman zaman halsizlik hissedeceğine, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına yorulur.

Rüyada Arabayla Rampada Kalmak

Uzun süre düşünülmeden ani bir şekilde karar verilen iş yaşamında kişinin gelişmelerden hoşnut kalmayacağını ve genel olarak hiçbir şeyin hayal ettiği gibi gitmeyeceğini işaret eder. Yolculuğa çıkıp istediklerini elde edemeden dönmek, başlanan bir ilişkide uyumsuzluk yaşamak manasına da gelir. Evli kişilerde geçmiş yaşantıların bugüne taşması nedeni ile çıkacak kavgaların da ifadesidir. Cesaret kırıcı gelişmelere de işaret eden rüya, kişinin işleri yoluna sokabilmesi için fazla mesai yapmasına ve bir süreliğine sosyal yaşantısından geri kalmak zorunda olacağına da alamet eder.

Rüyada Rampa Tırmanmak

Hayattan gerekli dersleri alan rüya sahibinin başına ne gelirse gelsin hiçbir şekilde yolundan şaşmayacağını ve azmini azaltmadan, hırslı bir şekilde hayata sımsıkı tutunacağını işaret eder. Verilen her türlü mücadelenin ve yorgunluğun sonuca değeceğini, kişinin isteklerini kolay bir şekilde elde etmesinden ötürü sonrasında mutlu bir hayat süreceğini, riskleri göze alarak ve sıkıntılardan korkmayarak hareket edeceğini, ödülünün ise büyük olacağını bildirir.

Rüyada Rampa Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle sağlık konularına fazlaca kafa yoran ve gereksiz evhamlara kapılarak sağlığı ile ilgili endişeler yaşayan, hastalık hastalığı olarak nitelendirilen duruma doğru ilerleyen kişinin psikolojisini gösterir. Hayat mücadelesi verenlerin ve çok güç şartlarda yaşamak zorunda kalanların yıpranmış psikolojilerini de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!