RuyaTabirleri.com

Rüyada Ranza Görmek

Rüyada ranza görmek, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek değişikliklere tabir edilir ve rüya sahibinin iş ya da tatil seyahatine çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibine iyi gelecek, kafasının boşalmasına, içinin rahatlamasına ve stresinin yok olmasına vesile olacak bir yere gideceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyada Ranza Yatak Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının, sorunlarının ve dertlerinin son bulacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rüya sahibinin iyi, güzel ve hayırlı olana kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Demir Ranza Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi anlamda güç sahibi olacağına, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine bu sayede de lüks bir hayat süreceğine alamet eder. Rüya sahibi için müjdeli gelişmeler olacak, kendisi de bundan çok memnun kalacak demektir.

Rüyada Çift Katlı Ranza Görmek

Rüyayı gören kişinin garanti olacak gelire, rızka, makama ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlerin geçici olmayacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine yorulur.

Rüyada Ranzadan Düşmek

Rüyayı gören kişinin şanssızlık yaşayacağına, işlerinde istediği başarıyı yakalayamayacağına, hedeflerini tutturamayacağına ve gireceği yanlış yollar nedeni ile kendini hayallerinden uzaklaştırmış olacağına tabir edilir.

Rüyada Ranzaya Çıkmak

Rüyayı gören kişinin ticaretten yana kendinden emin adımlarla hareket edeceğine, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin iş hayatında hedeflediği yere geleceğine yorulur.

Rüyada Ranzada Yatmak

Rüyayı gören kişini hayatının kolaylaşmasına delalet eder. Rüya sahibinin bu sayede rahat edeceğine, konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine ve daha iyi şartlarda yaşama şansı elde edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!