RuyaTabirleri.com

Rüyada Raptiye Görmek

Rüyada raptiye görmek, rüyayı gören kişinin doğruluktan ve dürüstlükten hiç vazgeçmeyeceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, hep güzel şeyler yapmak için mücadele edeceğine ve hak yolundan da vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ikiyüzlülük, dedikodu, iftira nedir bilmediğine kendini bunlardan sakındığı gibi böyle insanlardan da uzak durmaya özen gösterdiğine tabir edilir.

Rüyada Raptiye Yutmak

Rüyada raptiye yutmak, raptiye görmek kadar hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin tekin olmayan yollara düşünmeden atılacağına, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine ve kendisini tehlikeye düşürecek işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Raptiye Toplamak

Çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin ailesinin genişleyeceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve iç huzuru yakalamayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Ayağa Raptiye Batması

Rüyayı gören kişinin hiçbir kasıt ve kötü niyet olmadan bazı insanları üzeceğine, kıracağına ve sonradan yaptığı hatanın farkına vararak vicdan azabı duyup, pişman olacağına, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına işaret eder.

Rüyada Ataç Görmek

Rüyayı gören kişinin hayata karşı olgunlaşacağı, düzenli bir yaşamı olması için çabalayacağı, belli bir disiplin içinde yaşayacağı, geçici heveslerini ve imkânsız hayallerini geride bırakacağı, yere daha sağlam basacağı, daha makul istekleri olacağı ve bunun da kendisini gerçek mutluluğa ve kalıcı başarıya götüreceği anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Görmek

Rüyayı gören kişinin hayır işlerine yöneleceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine ve hayır duaları alacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!