RuyaTabirleri.com

Rüyada Ray Görmek

Rüyada ray görmek, iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin zamanının çoğunu seyahat ederek geçireceğine ve hep uzun yollar kat etmek durumunda kalacağına işaret ederken bir yandan da rüyayı gören kişinin toplum içinde sivrilecek ya da ön plana çıkacak hareketlerde bulunmaktan ya da böyle işler yapmaktan kaçınacağına tabir edilir. Daha çok geri planda olmayı tercih eden bu nedenle mümkün olduğunca ön plana çıkmamak için özel bir çaba gösteren bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demiryolu görmek, rüya sahibinin sessiz, sakin bir kimse olduğuna, alçak gönüllüğü ile bilindiğine ve yumuşak başlı olması sayesinde çok sevileceğine işaret eder. Ara yolu bulmaya çalışan ve kimseyi kırmak istemeyen bu nedenle de bir tek olumlu cevap hakkı varken her iki tarafa da evet diyen birine alamet eder.

Rüyada Demiryolunda Yürümek

Rüyada demiryolunda yürümek, menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda davranan ve kaba bir tabirle bazı kişilere göre fırıldak olarak bilinen ve çıkarı olan kimselere yanaşan, çıkarı olmayan kişilere de selam vermeyen bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Tren ve Demiryolu Görmek

Rüyada tren ve demiryolu görmek ya da demir yolu üzerinde tren görmek, beklenenden de kısa zamanda gerçekleşecek güzel ve hayırlı olaylara, tez zamanda ulaşacak haberlere ve sözlere delalet eder.

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüyada tren yolu görmek, kişinin tabir yerindeyse etliye ve sütlüye karışmayı istemeyen, kimsenin tavuğuna kışt demeyen ve huzuru için yeri geldiğinde haksızlığa göz yumabilen ve bazılarına dalkavukluk eden birinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Tramvay Görmek

Rüyada tramvay görmek büyük huzursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin biriyle düşeceği anlaşmazlık nedeni ile uzun süre başının ağrıyacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,