RuyaTabirleri.com

Rüyada Ray Görmek

Rüyada ray görmek, iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin zamanının çoğunu seyahat ederek geçireceğine ve hep uzun yollar kat etmek durumunda kalacağına işaret ederken bir yandan da rüyayı gören kişinin toplum içinde sivrilecek ya da ön plana çıkacak hareketlerde bulunmaktan ya da böyle işler yapmaktan kaçınacağına tabir edilir. Daha çok geri planda olmayı tercih eden bu nedenle mümkün olduğunca ön plana çıkmamak için özel bir çaba gösteren bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demiryolu görmek, rüya sahibinin sessiz, sakin bir kimse olduğuna, alçak gönüllüğü ile bilindiğine ve yumuşak başlı olması sayesinde çok sevileceğine işaret eder. Ara yolu bulmaya çalışan ve kimseyi kırmak istemeyen bu nedenle de bir tek olumlu cevap hakkı varken her iki tarafa da evet diyen birine alamet eder.

Rüyada Demiryolunda Yürümek

Rüyada demiryolunda yürümek, menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda davranan ve kaba bir tabirle bazı kişilere göre fırıldak olarak bilinen ve çıkarı olan kimselere yanaşan, çıkarı olmayan kişilere de selam vermeyen bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Tren ve Demiryolu Görmek

Rüyada tren ve demiryolu görmek ya da demir yolu üzerinde tren görmek, beklenenden de kısa zamanda gerçekleşecek güzel ve hayırlı olaylara, tez zamanda ulaşacak haberlere ve sözlere delalet eder.

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüyada tren yolu görmek, kişinin tabir yerindeyse etliye ve sütlüye karışmayı istemeyen, kimsenin tavuğuna kışt demeyen ve huzuru için yeri geldiğinde haksızlığa göz yumabilen ve bazılarına dalkavukluk eden birinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Tramvay Görmek

Rüyada tramvay görmek büyük huzursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin biriyle düşeceği anlaşmazlık nedeni ile uzun süre başının ağrıyacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ray Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (15 Nisan 2014 saat: 14:00)

    rüyamda dışarıda bi çalılık kenarında yatıyo buluyorum kendimi yanımda siyah dişi bir at ben kalkıyorum oda benimle kalkıyo sanki o at benim hissi var içimde 12 yaşındaki kızım geliyor ona ‘kızım siyah inciyi diğer atımızın yanına burak ‘diyorum kızım atın eğerinden tutuyo ve bir siyah erkek atımız daha varmış onun yanına bağlamaya çalışıyo ben onu bağlama kaçmaz diyorum kızım burakıyo sonra siyah dişi at bi sağ bi sola okadar hızlı koşuyoki rüzgar gibi sonra duruyo diğer siyah atla birlikte bana ve kızıma gülümseyerek bakıyorlar oradan ayrılıp bir trene biniyoruz trenin içi çok güzel di seyehat ederken bindiğimiz vagon birden raylardan ayrılıyo ve biz kendimizi zor kurtarıyoruz rayların üzerinde kaldık ve raylar yerde değilde gök yüzündeydi nasıl ineceğimizi düşündük ve ben rayların alt kenar demirinden tutunup daireler çizerek ve kayarak indim raylar çok uzun ve karışıktı rayların alttarafından asılı bişekilde kayarak indim BU KADAR YORUMLARINIZI HEYECANLA BEKLİYCEM ŞİMDİDEN TŞKR

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,