RuyaTabirleri.com

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek, rüya sahibinin kendi dünyasında mutlu olmayı başarmasına ve hayatından keyif almaya çalışmasına delalet eder. Ağzı tadı ve esenlik anlamına gelir. Rüyada reçel gören kişinin bulunduğu konuma hiç kimsenin desteği olmadan, ailesinden tek kuruş almadan geldiği yorumu yapılır. Sahip olduğu mal varlığını da çok çalışıp, alın teri akıtarak kazandığı helal kazancıyla, tek başına elde ettiği tabir edilir. Rüyasında reçel gören kişinin yaşama hevesi, çalışkanlığı ve azmi çevresindekiler için örnek niteliktedir.

Rüyada Reçel Yemek

Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüyasında reçel yediğini gören kişinin büyük bir kısmetin üzerine oturacağı yorumu yapılır.

Rüyada Reçel Yaptığını Görmek

Rüyada reçel yaptığını gören kişi geleceğini düşünerek hareket ediyor demektir. Rüya sahibi sadece bugünü kotarmaya bakan biri değil tam tersine yarınlara güzel şeyler taşımak, çocuklarına ya da torunlarına yani kendisinden sonrakilere iyi bir şeyler bırakmak için çabalayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Reçel Kaynatmak

Rüyasında reçel kaynattığını gören kişi berekete kavuşur. Rüya sahibinin hem kazancında hem de rızkında kayda değer bir bolluk olur, kendisi bile bu duruma şaşırır.

Rüyada Reçel Ekmek Yemek

Rüya sahibinin zengin olmayan, kendi yağında kavrulan biri olduğuna buna rağmen çoğu zenginden mutlu yaşadığına tabir edilir. Kişi, geçimini sağladıktan sonra gerisini dert etmeyen, büyük hayaller peşinde koşmayan ve gözü yükseklerde olmayan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Reçel İkram Etmek

Rüyada reçel ikram ettiğini gören kişinin hayatı tek düze geçmez. Bazen gözyaşı ve hüzün, bazen de sevinç ve mutluluk yaşanır. Rüya sahibi her insan gibi hayatta her türlü duyguyu tadacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Reçel Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emine (26 Temmuz 2015 saat: 01:13)

  Rüyamda denizin üstünde kocaman sandal gibi tahta bir tencere vardı, ben bu tencerede Vişne reçeli pişiriyordum, elimde de kocaman bir Kürek vardı ve sürekli bu kürekle reçeli karıştırıyordum,. Acaba Rüyam ne anlama gelmekte, beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Saygılarımla

 2. Aynur Aram (16 Nisan 2015 saat: 14:10)

  Merhaba,
  Rüyamda karnımın çok aç olduğunu hissettim ve mutfakta yiyecek baska birşey olmadığından ekmeğimi reçele bana bana yiyordum. Gerçekten çok etkilendim o yüzden ayrıntılı yorum istiyorum. Bir tabak dolusu reçeli bitirdim ve ekmegimin üzerine bolca banarak yedim. Sanırım vişne reçeliydi. Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

 3. Elif (23 Ocak 2015 saat: 04:07)

  Rûyamda bir yetimhanedeydim kiz karde$imde ordaydi bir yatakta üc ki$i kaliyorduk sonra bize kahvalti veriyorlardi ama kahvaltimizi yatakta yiyorduk kahvaltida recelde vardi sadece recel yiyorduk catalimizi daldiriyoruz ekmege sùrùp yiyorduk zevk aliyordum yerken lütfen yorumlarmisinz.

 4. Metin (21 Ocak 2015 saat: 02:00)

  Rüyamda sabah erken kalktım kahvaltı hazır olmadığı için ve acele çıkmam gerektiğinden dolayı sigara içmeden önce ekmek poşetini alarak bi parça ekmek alıp Yağı sürüp önce Vişne reçeli üstüne Çilek reçeli koyarak yedim. Vişne 3 tane idi çekirdeklerini çıkarıp çöpe attım. Ve çok lezzetliydi. Rüyam bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,