RuyaTabirleri.com

Rüyada Reçete Görmek

Rüyada reçete görmek, rüyayı gören kişinin karşısına önemli olmayan ve konu bile etmeyeceği bir takım sorunlar çıkacağına ve bunları kolaylıkla halletmeyi başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin neşesini kaçırmayı başaramayacak, günlük ve sıradan problemlere yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin yolunu aydınlatacak bir akıl hocasına ihtiyacı olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Reçete Yazdırmak

Rüyayı gören kişinin büyüklerinin nasihatlerine riayet ettiği takdirde deyim yerindeyse sırtının yere gelmeyeceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bilgisi olmadığı konularda yardım istemekten de gocunmadığı anlamına gelir.

Rüyada Reçete Almak

Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının yoluna girmesi için ihtiyacı olan çözümlere kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Doktorun Reçete Yazması

Rüyayı gören kişinin tövbelerinin ve dualarının Allah’a ulaşacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı günlerin yaklaştığına, zorluğun, zahmetin ve çilenin de biteceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Reçete Görmek

Rüyada yeşil reçete görmekle, reçete görmek arasında fark yoktur ve her iki rüya da hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin her insanın başına gelen, sıradan sıkıntıları olacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine ve şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Eczane Görmek

Rüyayı gören kişinin aydınlığa ve düze çıkacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, tabiri caizse hayatına güneşin doğacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: