RuyaTabirleri.com

Rüyada Reddedilmek

Rüyada reddedilmek, rüya sahibinin, yaptığı iş ve uzun yıllardan beri sahip olduğu hayalleri için kendisini pek yeterli görmediğine, içten içe kendisinde çok büyük bir eksiklik gördüğüne, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna, içinden çıkılmaz ve gereksiz duygulara kapılıp kendisini yıprattığına, bu sebeple kendisini çok büyük sıkıntılara soktuğuna ve çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada Reddedildiğini Görmek  

İş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi bir konumda bulunan rüya sahibinin, içinde bulunduğu hayatla ilgili çeşitli sorunları olduğuna, kendisini bu hayata layık görmediğine, sürekli daha iyi olması ve daha çok çalışması gerektiğini düşündüğüne ve bu yüzden ne kadar iyi ya da yetenekli olursa olsun hiçbir zaman yeterli olmayacağına işaret eder.

Rüyada Sevgili Tarafından Reddedilmek   

İş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük bir güven duyulan, çok sevilen ve değer verilen birinin yeteri kadar iyi biri olmadığına, çok büyük sorunlar karşısında rüya sahibini yalnız bıraktığına, çok büyük üzüntülere sebep olduğuna, yakın bir zamanda rüyayı gören kişinin, gireceği bir iş ile ilgili olarak çok büyük bir ihanette bulunabileceğine delalet eder.

Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek  

Aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, kendisini bu aile için yetersiz gördüğüne, daha iyi bir kişinin yerinde bulunması gerektiğine, ancak o zaman hakkın yerini bulacağına ve bu sayede çok daha iyi günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Biri Tarafından Reddedilmek  

Uzun bir zamandan beri sorunlu günler geçiren rüya sahibinin iş hayatında çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Reddedilmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Seda (05 Ocak 2015 saat: 10:05)

    Uzun zamandır cok hoşlandığım biri vardı fakat kendısını 3 aydr görmüyrm rüyamda onunla kalabalk bi ortamdaydık sonra ben ondan hoşlandığımı açıkladım fakat o hiç bi cevap vermedi sonra gitti aynı ortamda olmamıza rağmen göremiyordm snra bahcede bi kızla konusuyodu ve ben aglıyodum ama ümidim var gibiydi aglarken dahi olcak gibi hissediyodum o arada ağlarken bir arkadasımla bulaşık yıkıyoduk cok garipti

  2. Emir (19 Kasım 2014 saat: 11:24)

    Uzun zamandır konuşmak istediğim hoşlandığım bir kadın vardı. Rüyamda ilk kez gördüm onu. Rüyam şöyle: Bir yerde oturuyordu. Ben de gidip yanına oturdum biraz konuştuk. Çevremizde arkadaşlar vardı. Ben elimi omuzuna atıp yanağından öptüm. Şikayet etmedi bu durumdan ama karşılıkta vermedi. Yanağından tekrar öpüp sevdiğimi söyledim. Sonra gitmek istedi birden. Ve kalktı yanımdan. Soğuk bir yüz ifadesiyle gitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,