RuyaTabirleri.com

Rüyada Regl Görmek

Rüyada regl görmek, rüyayı gören kişinin, çevresinde bulunan insanlardan bazılarının attıkları adımlar ve yaptıkları şeyler ile insanları kandırarak para kazanmaya çalıştıklarına, bu yüzden çok büyük günahkâr olduklarına, rüya sahibinin de bu kişilerden zarar görmek istemiyorsa eğer en kısa süre içinde bu kişileri hayatından çıkarması ve bir daha da görüşmemesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye yakın zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Regl Olmak

Rüya sahibinin, iş hayatı ve sosyal hayatı içinde kendisini basamak olarak kullanıp menfaat elde etmek isteyen insanlar ile istemeden ilişki kurduğuna, bu kişiler yüzünden çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, bu yüzden sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına işaret eder.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki bazı insanlar yüzünden maddi ve manevi olarak çok büyük zarar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına ve yakın bir zaman içinde bu kişiler tarafından kötü bir duruma düşürüleceğine ardından gereken neyse onu yapacağına tabir edilir.

Rüyada Adet Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kendisine arkadaş gibi görünüp arkasından kuyu kazan insanlar ile olan bütün bağlarını kopartacağına ve sıkıntılı olan bazı çalışmalar yapmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri çok sıkıntılı bir durumun içinde olduğuna, bu sebeple büyük sorunlar yaşayacağına ve kendisine rahatsızlık veren kişilerle uğraşmaktan sıkıldığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!