RuyaTabirleri.com

Rüyada Rende Görmek

Rüyada rende görmek, arkadaşlık, ev ve iş ilişkilerinde bozulmalar olacağına yorulur. Kişinin her şeyi çok fazla didiklediğine, küçücük ayrıntıları dahi büyüttüğüne ve bu nedenle başkalarını da boğarak, sıktığını alamet eder. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan bazı konularda yakınlarıyla konuşmak isteyeceğini fakat konuşma esnasında geçmişte kalan sorunları yeniden gündeme getirmesi ve gereksiz tartışmalara girmesi yüzünden istediği gibi sonuç alamayacağını işaret eder. Rende gören kimseler işgüzarlıkları yüzünden yolunda giden hayatlarını sıkıntıya sokar veya iş yerinde başkalarının arkasından konuşmaları nedeniyle ikaz alırlar. Gereksiz düşünceler içinde olmak ve üstüne vazife olmayan işlere bulaşmak manasına gelen rüya, detaylar yüzünden bütünü gözden kaçırmak ve gerçeklerin üstünü örtmeye çalışmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Sebze Rendelemek

Hane içinde akrabalardan kaynaklı sorunların çok fazla konuşulacağına ve her kafadan bir ses çıkması neticesinde sorunlara yönelik herhangi bir müspet sonuç alınamayacak olmasına alamettir. Bir süre daha devam edecek ailevi karışıklıkların, etraftan gelen dedikoduların aile efradını üzeceğinin tabiridir. Sebze rendelediğini gören kişi bekarsa ailesinin onaylamadığı bir ilişki yaşar. Özel hayat hakkında duyulacak sözlerin ve bir anda herkesin diline dolanacak olan hataların işaretidir.

Rüyada Rende Almak

Rende almak, bugüne kadar sakinliği ve sessizliği ile bilinen rüya sahibinin bir anda bu kimlikten sıyrılıp her detayı yeni baştan ele alacak olmasına yorulur. Küçük rende kişiyle alakalı dedikodulara işaretken, büyük bir rende ise özel hayatı derinden sarsacak kavgalı ortamlarda bulunmanın tabiridir.

Rüyada Rende Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir konuda takıldığında gündelik hayatını yalnızca o konuyu düşünerek geçiren kişinin saplantılı ruh halini betimler. Rüya sahibi kafasına taktığı meseleyi çözmeden rahat edemediği gibi, olayları düşünerek gereğinden fazla büyütme eğiliminde olduğunu da ifade eder. Olayları ve insanları oldukları gibi kabul etmek yerine değiştirmeye çalışmanın, her konuda söz sahibi olmak istemenin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!