RuyaTabirleri.com

Rüyada Rengarenk Görmek

Rüyada rengârenk görmek, rüyayı gören kişinin, hayatı ile ilgili çok güzel olayların yaşanacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sağlığının çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Rengârenk Çiçekler Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sevilen kişiler ile büyük işlere girileceğine ve bu sayede uzun zamandan beri devam edenlerin aksiliklerin sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Rengârenk Kuşlar Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde hanesinde ve işyerinde büyük berekete ve bolluğa sahip olacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Rengârenk Yılanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini çekemeyen ve türlü kötülükler ile işlerini ve mutluluğunu engellemek isteyen kişiler olduğuna, bu kişiler ile çok büyük sorunlar yaşadığına ve bu sebeple bu kişilerin sevineceğine buna karşılık rüya sahibinin çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada Rengârenk Elbise Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük bolluk ve berekete kavuşacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine ve eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kendisini çok hayırlı zamanlara taşıyacak çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Rengarenk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevgi (11 Mayıs 2014 saat: 15:08)

    Rüyamda vücudum rengarenkti insanla hayvan arası değişikmişim biraz :) sonra bir adam geldi o da rengarenk olmak istiyormuş saçlarını salladı yanımda o da rengarek oldu bir sürü yavrum varmış tek başıma yavrulamışım duvarda sıralıydı (hani bi duvar dolusu ama balıkları kurutmaya sererlerya o kadar çok)sen tek başına zorlanırsın babaları olayım dedi istemiyordum öptü falan,sonra yemyeşil bi alanda bir sürü küçük çocuk oynuyordu onları izliyordum uzaktan birden bir sürü aslan çıktı aralarına ,aslanlar rengarenk deri ne demek onu merak ettim sadece bilinç altı bir rüyamı acaba :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,