RuyaTabirleri.com

Rüyada Renk Görmek

Rüyada renk görmek, konusu aslında son derece detaylı bir konudur. Rüyada görülen her rengin ayrı bir anlamı vardır. Fakat genel anlamıyla bu rüyayı yorumlamak gerekirse eğer, beklenmedik gelişmeler şeklinde tabir edilebilir. Ayrıca, rüyada cıvıl cıvıl renkler görmek, mutluluğa ve sevince delalet ederken, daha pastel olan renkler bunun tam tersi şekilde yorumlanabilir.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek, rüya sahibinin anlayışlı, naif ve sakin kimse olduğuna, iyi niyetler taşıdığına, hayır işlerinden yana geri kalmadığına, hak yemekten ve bu nedenle Allah’ın karşısına kul hakkıyla çıkmaktan çok korktuğuna işaret eder.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek, rüyayı gören kişinin dini bütün, iman ve vicdan sahibi kişi olduğuna, kitabın haram saydıklarına uzak, mubah kıldıklarına da yakın durduğuna ve buna uygun yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk görmek, sert, kaba ve zalim bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kimse, inancı zayıf, dünya işleriyle meşgul, hayır yapmayı düşünmeyen, iyilik nedir bilmeyen sadece dünya malı biriktirmeye çalışan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada sarı renk görmek, iyi değildir. Şanssızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor bir dönem geçireceğine, bu nedenden ötürü işlerinin bir süre aksayacağına ve tüm planlarının alt üst olacağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk görmek, bazı rüya tabirlerine göre aşkın, tutkunun ve şehvetin rengi olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de kızgınlık, karmaşa, anlaşmazlık ve uyumsuzluk şeklinde değerlendirilmektedir.

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek, kişinin içini daraltıp, ruhunu karartacak bazı haberler alacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: