RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkler Görmek

Rüyada renkler görmek bütünü meydana getiren, temel faktörlerin birlikteliğine delalet eder. Rüyada görülen renkler eğer bir birine yakışan renklerse ölçülü hareket etmeye, insanlarla uyumlu olmaya ve hoşgörü çerçevesinde davranmaya delalet eder. Eğer renkler birbirinden bağımsızsa ve birbirine yakışmıyorsa zıtlığa, huysuzluğa, geçimsizliğe, muhakeme yeteneğinin zayıflığına işaret eder. Rüyasında beyaz renk gören kişi temiz kalplidir, düşünceleri ve duyguları da son derece iyi niyet üzerine kuruludur. Rüyada görülen renklerin tek tek anlamı vardır, aydınlık ve güzel renkler rüyalarda hep iyi ve hayırlı şeylere yorulur. Rüyada renklerin yorumu renklere göre değişkenlik gösterir.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek çok güzeldir, kişinin hem ruhunun hem de kalbinin temizliğine ve saflığına işaret eder. Rüyasında beyaz renk gören kişi iyi düşünceler ve iyi niyetler taşıyor demektir. Kişinin temiz ve saf kalpli oluşuna delalet eder.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk hayırlı şeylere işaret etmez. Yaşanacak olan kötü olaylara, zorluklara, sıkıntılara ve belalara işaret eder. Kan kırmızısı başka bir adıyla bayrak kırmızısı ise bunun tam tersine esenliğe, ağız tadına, huzur ve mutluluk verecek olaylara delalet eder.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada görülen sarı renk karşılaşılacak sağlık sorunlarına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin olması için emek harcadığı bir hususta hayal kırıklığı yaşayacağı anlamı da gelmektedir.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek kişinin inancının kuvvetli olduğuna ve o kişinin terbiyeli, ölçülü, ağırbaşlı ve muhafazakâr olduğuna işaret eder. Rüyada yeşil ile beyazın birlikteliği ise mutlu edici bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Toprak Rengi Görmek

Rüyada toprak rengi görmek çok hayırlıdır. Kişinin kazancına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Renkler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Öznur (01 Ekim 2015 saat: 06:08)

    Ruyada bir evdeyiz iki katli ben uyuyom esim asagida sesi geliyordu annesine beni soruyordu ben cevap vermiyordum sonra uyandigimda bir kadin uyuyordu yanimda esim diyer odadan sesleniyordu ustunu ört onu diye cok kizip yanina gitim bogmak istiyordum oda beni daha cok sinir ediyordu bende ondan bosanacagimi anlatiyordum kaynanama hende yemin ediyordun oda biski bisekilde alay ediyordu bu neyi anlatiyo cevap verirmisiniz

  2. Sena (10 Haziran 2015 saat: 08:53)

    Rüyamda tanımadığım bir grup kızla çocuk oyunu oynuyorduk ve ben çok eğleniyordum gülmekten ağladım sonunda zaten. Renklerle ilgili bir oyundunve ben kazanıyordum çoğu bu duruma kızıyordu artık sürekli ben kazanıyordum ve kazandıkça kahkahalarla gülüyordum. Hatırladığım açık mavi bir hırka ve mor bir bluz. Ve sarı ya da siyah bir etek. Mavi hırka benim üstümdeydi fakat diğerleri başka kızın üstündeydi

  3. Esra (03 Haziran 2015 saat: 15:40)

    Rüyamda sevgilime sarılmış evlilik hakkinda konusuyoruz ondan öncede benim gözüme girmek için kendini daha ilgili göstermeye çalışıyor ve ilķ defa özlediğini söylüyor bende hiç söylemezsin özlediğini diyorum oda ilk defa söylüyorum zaten diyor ama ben evlilik için olusuz konuşuyorum ve sag tarafima donup baktigimda gul kurusu (koyu pembe)renginde acmis gul bahcesi goruyorum ve huzur duyuyorum.Yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,