RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkler Görmek

Rüyada renkler görmek bütünü meydana getiren, temel faktörlerin birlikteliğine delalet eder. Rüyada görülen renkler eğer bir birine yakışan renklerse ölçülü hareket etmeye, insanlarla uyumlu olmaya ve hoşgörü çerçevesinde davranmaya delalet eder. Eğer renkler birbirinden bağımsızsa ve birbirine yakışmıyorsa zıtlığa, huysuzluğa, geçimsizliğe, muhakeme yeteneğinin zayıflığına işaret eder. Rüyasında beyaz renk gören kişi temiz kalplidir, düşünceleri ve duyguları da son derece iyi niyet üzerine kuruludur. Rüyada görülen renklerin tek tek anlamı vardır, aydınlık ve güzel renkler rüyalarda hep iyi ve hayırlı şeylere yorulur. Rüyada renklerin yorumu renklere göre değişkenlik gösterir.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek çok güzeldir, kişinin hem ruhunun hem de kalbinin temizliğine ve saflığına işaret eder. Rüyasında beyaz renk gören kişi iyi düşünceler ve iyi niyetler taşıyor demektir. Kişinin temiz ve saf kalpli oluşuna delalet eder.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk hayırlı şeylere işaret etmez. Yaşanacak olan kötü olaylara, zorluklara, sıkıntılara ve belalara işaret eder. Kan kırmızısı başka bir adıyla bayrak kırmızısı ise bunun tam tersine esenliğe, ağız tadına, huzur ve mutluluk verecek olaylara delalet eder.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada görülen sarı renk karşılaşılacak sağlık sorunlarına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin olması için emek harcadığı bir hususta hayal kırıklığı yaşayacağı anlamı da gelmektedir.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek kişinin inancının kuvvetli olduğuna ve o kişinin terbiyeli, ölçülü, ağırbaşlı ve muhafazakâr olduğuna işaret eder. Rüyada yeşil ile beyazın birlikteliği ise mutlu edici bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Toprak Rengi Görmek

Rüyada toprak rengi görmek çok hayırlıdır. Kişinin kazancına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: