RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek genellikle balığın renginin ne olduğuna göre yorumlanır. Rüyada siyah balık görmek yakında elinize hayırlı olmayan veya haram olan bir mal geçeceğine ve bu nedenle de sıkıntı yaşayacağınıza; kırmızı balık sevgi ve aşk ilişkisine, bir gönül macerasına, bekarlar için evliliğe, evliler için eşi ile yaşayacağı güzel zamanlara; sarı balık hastalığa, kısa zamanda sizin veya çevrenizden bir kişinin yaşayacağı bir rahatsızlığa; yeşil balık dini anlamda vecibelerini yerine getiren ve güzel ahlaka sahip olan bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Balık Yemek

Rüyasında balık yiyen kişi hayırlı bir kısmete sahip olur. Bu rüya bereketin ve bolluğun habercisidir. Eğer yediğiniz balık tatlı ve lezzetli ise elinizde çok miktarda mal ve para geçer. Her anamda bolluk içinde geçecek bir sene yaşarsınız. Yenilen balık acı veya tatsızsa hayırlı olmayan bir kazanç veya mal elde edersiniz.

Rüyada Balıklarla Konuşmak

Rüyada balıklarla konuşan kimseye hiç beklemediği bir zamanda çok büyük bir nimet ulaşır ve rüya sahibi özellikle maddi anlamda çok büyük bir hayra erişir. Rüyada balıklarla konuşmak bazen de deniz yolculuğuna çıkmaya ve bu yolculuğun o kimseye çok büyük hayır ve güzellik getirmesine işarettir.

Rüyada Balıklarla Uyumak

Rüyasında balıklarla birlikte uyuduğunu gören kişi boğulma tehlikesi atlatır veya bazı işleri bozularak zarar eder. Balıklarla uyumak bazen de kişinin çıkmak istediği yolculuğa başına gelecek bir olay neticesinde çıkamayacağına bu nedenle de kederleneceğine delalettir.

Rüyada Balıklara Yem Atmak

Rüyasında balıklara yem attığını ve onların da iştahla bu yemleri yediğini gören kişinin hanesine Allah tarafından birçok nimet ulaşır ve bolluk içinde bir ömür sürerler. Bazen de bu rüya gören kişinin neslinden gelecek kuvvetli kişilere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Renkli Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. melisa (21 Mayıs 2015 saat: 08:52)

  Rüyamda bir arkadaşım balık tutmuştu. Sonrada evimizin içinde birden fazla melek balığı dolaşıyordu. Yayla evimizde ise onların küçükleri dolaşıyordu. Ama biz onlardan rahatsız olmuyorduk. Hatta çok mutluyduk.:)Sonra ben onları yakalamaya çalışıyordum. Ama kötü bir niyetim yoktu. Onları incelemek için yakalamaya çalışıyordum. Sonra arkadaşımın yakaladığı balıkları ( normal yenilen balık) başka bir arkadaşım “onları ben tuttum. Sen değil” diyerek kavga ediyorlardı. Bende sonradan olaya dahil olan arkadaşımı savunuyordum. Çünkü o
  haklıydı. Ve o arkadaşım bir yarışma programında yarışıyordu.
  Bu rüyamı çok merak ediyorum. Cevabını verirseniz çok mutlu
  olurum….

 2. nevzer (21 Nisan 2015 saat: 10:46)

  Boyle evde misafirlerimiz vardi yemek yedik sonra hic anlamadimm bi seklide evde renkli sus baliklari vardi aldim once onlari mutfaka goturdum ordan tekrar oturmaodasina 5 tane balik vardi ve o 5 baligi ayirdim ikisimini bi pastanelerde olan tatli kutularina koydum icini de bi cam kase icine koydum bu baliklarin rengi lacivert yesil turuncuydu diyer iki baligi hatirlamiyorum o iki bali aldim kutuya koyup mutfak tezgahinin uzerine koydum diyer ikisi de elimdeydi ama sonra birden uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,