RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek genellikle balığın renginin ne olduğuna göre yorumlanır. Rüyada siyah balık görmek yakında elinize hayırlı olmayan veya haram olan bir mal geçeceğine ve bu nedenle de sıkıntı yaşayacağınıza; kırmızı balık sevgi ve aşk ilişkisine, bir gönül macerasına, bekarlar için evliliğe, evliler için eşi ile yaşayacağı güzel zamanlara; sarı balık hastalığa, kısa zamanda sizin veya çevrenizden bir kişinin yaşayacağı bir rahatsızlığa; yeşil balık dini anlamda vecibelerini yerine getiren ve güzel ahlaka sahip olan bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Balık Yemek

Rüyasında balık yiyen kişi hayırlı bir kısmete sahip olur. Bu rüya bereketin ve bolluğun habercisidir. Eğer yediğiniz balık tatlı ve lezzetli ise elinizde çok miktarda mal ve para geçer. Her anamda bolluk içinde geçecek bir sene yaşarsınız. Yenilen balık acı veya tatsızsa hayırlı olmayan bir kazanç veya mal elde edersiniz.

Rüyada Balıklarla Konuşmak

Rüyada balıklarla konuşan kimseye hiç beklemediği bir zamanda çok büyük bir nimet ulaşır ve rüya sahibi özellikle maddi anlamda çok büyük bir hayra erişir. Rüyada balıklarla konuşmak bazen de deniz yolculuğuna çıkmaya ve bu yolculuğun o kimseye çok büyük hayır ve güzellik getirmesine işarettir.

Rüyada Balıklarla Uyumak

Rüyasında balıklarla birlikte uyuduğunu gören kişi boğulma tehlikesi atlatır veya bazı işleri bozularak zarar eder. Balıklarla uyumak bazen de kişinin çıkmak istediği yolculuğa başına gelecek bir olay neticesinde çıkamayacağına bu nedenle de kederleneceğine delalettir.

Rüyada Balıklara Yem Atmak

Rüyasında balıklara yem attığını ve onların da iştahla bu yemleri yediğini gören kişinin hanesine Allah tarafından birçok nimet ulaşır ve bolluk içinde bir ömür sürerler. Bazen de bu rüya gören kişinin neslinden gelecek kuvvetli kişilere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: