RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Rüyada renkli kalem görmek, genel olarak kişinin iyimserliğine vurgu yapar. Kısa süre içinde meydana gelen olumsuzlukların kişi üzerinde pozitif bir etki yapacağını, hayat ile ilgili önemli kararlar almak adına oturup düşünüleceğini, bugüne kadar aile büyüklerinden destek almadan yaşamasına rağmen, rüya sahibinin pek çok sorunun cevabını bulabilmek için onlara danışacağını tabir eder. Öksüz ve yoksul çocukların eğitim masraflarına yardımcı olmak, önemli bir hayır işlemek, kazanılan paranın bir kısmıyla ihtiyaç sahiplerine yardım edip o insanların yüzünü güldürmek manasına da gelir. Gönlü bol bir kimseyle evlilik yapılacağına ve rüya sahibinin istediği her şeyin aynı zamanda gerçekleşeceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına da yorumlanır. Bayanlar için ikiden fazla çocuk sahibi olmak veya ikiz evlat doğurmak manasına da gelen hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Renkli Kalem Satın Almak

Kısa zamanda çok kazanç getirecek ve var olan hayatın akışını tam tersi bir yöne çevirecek iş girişimlerinde bulunacak olmanın işaretidir. Kişinin kendi başarısının müjdesini vererek ailesini mutlu edeceğini, kendi ayakları üzerinde durmaya başladığı andan itibaren ailesine de maddi açıdan destek olmaya başlayacağını ve aşk konularında da gönlünden geçen bir sevda yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Renkli Kalemle Resim Yapmak

Rüya sahibinin geleceğini en ideal şekilde hazırlayacağına ve erken yaş itibariyle yolunu belirleyeceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine yorulur. İnatçı ve disiplinli bir kişiliğin de ifadesi olan rüya, zaman kaybı yaşamadan gelecek planları yapılacağını, kişinin programsız bir şekilde yaşamaktan rahatsızlık duyacağını da tabir eder.

Rüyada Renkli Kalem Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok yönlü bir kişiliğin işareti olsa da, aynı zamanda bu durumun kişide ciddi ölçüde dikkat dağınıklığı ve hiperaktiviteye neden olduğunu bildirir. Rüya sahibinin sürekli fikir değiştirdiğini ve bu yüzden ikili ilişkilerinde tutarsızlık olarak nitelenecek durumlara neden olduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!