RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkli Saç Görmek

Rüyada renkli saç görmek, bayanlar için rakiplerini ekarte etmek, düşmanlardan kurtulmak, kıvrak zekalı biriyle tanışmak ve hayat boyu eğlence içinde geçecek, güzel, hayırlı bir evlilik yapmak demektir. Zenginliğe ve istenen her türlü eşyaya, mala, mülke kavuşmak, yıpranmadan çalışmak, sevilen kimselere daha çok vakit ayırmak manasına gelir. Renkli saç gören erkekler ise isteklerine yetişemeyecekleri, burnu havada ve kimseleri beğenmeyen, kibirli biriyle evlenecekler demektir. İş hayatında sık sık değişikliklerin olacağına da yorumlanan rüya, kişinin sürekli fikir değiştirmesi yüzünden işlerde sebat edememesi ve kısmetlerini doğru değerlendirememesi anlamına gelir. Kişinin karakterine ve hayata bakış açısına renk katacak, değişik düşüncelere neden olacak toplulukların içinde bulunmak, eğlenceli ortamlarda kendini ifade etmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Saçını Rengarenk Boyatmak

Birden fazla işle aynı anda iştigal etmek ve çoğunda önemli başarılar kazanmak yeteneklerini artırmak, sosyal ortamlarda öne çıkmak, saygınlık kazanmak demektir. Bayanlar için dış güzellikleriyle herkesi büyüleyecekleri bir dönemde bulunduklarına ve karşılarına her açıdan kişiyi tatmin edecek değerlere sahip kısmetler çıkacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine alamet eder. Komşuluk ilişkilerinin artması, muhabbetin çoğalması ve neşeli günler geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Saçlı Çocuk Görmek

Birden fazla evlada sahip olmak demek olan rüya, hem kız, hem erkek çocukları olacak kişilerin aynı zamanda ikiz bebek sahibi olabileceklerine de yorumlanır. Aile hayatının güzel geçeceğine, ebeveyn olarak evlatlarıyla aralarında sorun yaşamadan ömür boyu mutluluk içinde yaşayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Renkli Saç Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygulara hakim olamamak ve yaşanan bir karışıklıktan dolayı aklını toplamakta güçlük çekmek demektir. Renkli saç gören kişilerin hayatları düzensizdir ve geleceğe yönelik ciddi planlar yapamadıkları için stres yaşarlar. Aynı zamanda çok fazla meşguliyet içinde olmanın da kişide gerginliğe neden olduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: