RuyaTabirleri.com

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada  renkli yılan görmek, düşman kişiye kin duyan hilekar bir adamdır. Rüyada görülen siyah yılan kişiye haset eden güçlü ve oldukça tehlikeli bir düşmandır. O nedenle böyle bir yılanla karşılaştığını gören gerçek hayatta oldukça kötü bir kimse ile karşılaşır. Rüyada görülen beyaz yılan zayıf ve etkisiz bir düşmandır. Kırmızı yılan ikiyüzlü, insanlara içinden kötülük düşünen fakat kişinin fark edemediği bir düşmandır. Rüyada görülen yeşil yılan, dinde düşmanlık eden, Müslümanlara kötülük düşünen, diliyle ve eliyle zarar veremeye çalışan tehlikeli bir düşmandır.

Rüyasında Renkli Bir Yılanla Dövüştüğünü Görmek

Rüyada ne renk olursa olsun renkli bir yılanla dövüştüğünü gören kişi, gerçekte de bir düşmanla karşılaşır ve onunla mücadele eder. Rüyada yılanı yenmek gerçekte de düşmanına galip gelmektir. Rüyada yılanın kendisini ısırdığını veya kendisini alt ettiğini gören gerçek hayatta da düşmanı tarafından kötülüğe uğrar ve zarar görür.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yılan öldüren kişi düşmanından kurtulur ve ona galip gelir. Rüyada yeşil bir yılan öldüren dinde düşmanlık eden bir kâfire karşı muzaffer kazanır. rüyada yılanlarla karşılaşıp zarar görmediğini gören kişinin çevresinde çokça düşmanı olduğuna; fakat bunlardan zarar görmeyeceğine işarettir.

Rüyada Çokça Renkli Yılan Görmek

Rüyada bir sürü renkli yılan görmek o yılın yağmurlu geçmesine, bol yağmura ve bereketin artmasına işarettir. Bir sürü yılanın etrafından geçmek, düşmanlar arasında bulunduğuna yorulabilmektedir.

Rüyada Vücudundan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyasında vücudundan yılan çıktığını gören kimsenin akrabaları içinde kendine düşmanlık eden bir kişi vardır. Bu rüya yakınlar arasında iyi görünen ama aslında kendisine kin duyan çok güçlü ve tehlikeli bir düşmandır.

Rüyada Bir Yılana Sahip Olmak

Rüyasında bir yılanı aldığını ondan korkmayıp, ona sahip olduğunu gören kimse, büyük hayırlara erişir. Bu rüya, korktuğundan emin olmaya ve mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Renkli Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Faruk (23 Kasım 2016 saat: 01:57)

  Ruyamda eski evimizin yakınlarında oldukca buyuk bir yılanı gordum ve uzunca bir yer alti delikten girip surekli onu takip etim ve yerin ustunden bazen deligin üstü vazi yerlerde acik olarak görünüyordu ve deligin sonundan govdesini bırakarak kafasını disariya cikaran yilan8n kafasindan tutip boğuştum o anda ekimde eldiven var ve yilan zehrini akitiyoro korkuyla uyanıyorum

 2. Ertuğrul (11 Şubat 2016 saat: 13:17)

  Rüyada balık ağı ile büyük balıklar tutuyordum aralarında ufak balıklar ve büyük kırmızı renkli bi yılanda var bulunduğum yerde benim gibi birsürü balık tutan vardı. Göl gibi bir yerde balık tutuyordum. Yılan tuttuğumu gören kişiler yardımcı oldular ve yılanı balık ağımdan attılar

 3. Behiye Banu tülün (10 Ocak 2016 saat: 18:25)

  Rüyamda renkli yılanın boynuma sarılıp öyle durdu ve parmagima sarilip sıktığını gördüm.yilani bir türlü boynumdan tutup atamadim.sonra vitrinin altı böcekler vardı toz beziyle temizlik yapmistim.sonra dışarı çıkıyorum topraktaki patatesleri tekmeliyordum acaba nedemek

 4. Ozlem (28 Aralık 2015 saat: 09:47)

  Her defasında dışarı yola çıktığımda karşıma büyük kalın kocaman kızıl bitane yılan çıkıyor ve beni kovalıyor her defasında kovalıyor bende annemin evine kaçıyorum sonra bi arkadaşımla onu öldürmeye gidiyoruz ama bulamıyoruz bu rüyayı sürekli olarak görüyorum

 5. sevgi (10 Şubat 2015 saat: 06:19)

  Rüyamda annemle yatak odasında oturuyorum annem biraz hasta yatıyor bende karşısında oturuyorum. Elimde muz çöpü var ve eşyaların arasından bir tıkırtı duyuyorum sonra ne olduğunu görmediğim o şey oraya işiyor orası su içinde kalıyor hemen annemi yanıma alıyorum ve bir bakarım ki altında sarı renkli bir yılan çıkıyor ben dua okuyarak annemle odadan çıkıyorum fakat yılan annemin peşinden geliyor. Ve bir kadın çıkıyor her ölüme bir vesile gerekir anneni de böyle alacağım diyor. Ben sesli bir şekilde dua okuyarak uyandım. Sabah ezanı okunuyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,