RuyaTabirleri.com

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, her yaptığının ve söylediğinin başkaları tarafından onaylanması ihtiyacında olan, elini attığı işlerde kendi başına karar alamayan kişileri işaret ettiği gibi, beceriksizce yapılan ve her seferinde yarım bırakılan işler nedeni ile istenilen ilerlemeyi kaydedemeyen, suçu üzerinden atıp başkalarına yükleyen kişileri de tabir eder. Resim çektirmek, başka kişilerin taklidini yapan, herkesi aşağılayan ve kendisinden başkasını önemsemeyen, bencil bir tutum içinde olunduğuna, bu tutumdan vazgeçilmediği takdirde her zaman yalnız ve sevilmeyen bir insan olarak yaşanıp, yaşlanılacağına da alamet eder.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada yağlıboya resim yapan kişilerin hayatını zenginleştirecek gelişmeler olur. Yakın çevredeki tanıdıklar vasıtası ile eğlenceli bir işe atılıp başarılı olunacağını da bildirir. Karakalem ile resim yaptığını gören kimselerin gelirlerinde ciddi bir azalma söz konusu olurken, birliktelikleri olanlarda ayrılıklar gündeme gelir. Resim yapmak İslami açıdan kişinin olumsuz davranışlarına ve günaha olan meylini işaret ettiği gibi, iman gücündeki zayıflık nedeni ile ahiret hayatı düşünülmeden hareket edilmesini de tabir eder.

Rüyada Resim Çekmek

Güzel bir manzaranın resmini çektiğini gören kimseler, kolay gelir sahibi oldukları için hiçbir zorluk yaşamadan her şeye sahip olurlar. Yaşamın her zaman güzel tarafını sunacağı, kişinin şansının daim olacağı şeklinde de yorumlanır. Kötü bir manzara resmi çektiğini görenler ise karanlık emelleri olan kişilerle tanışırlar ve büyük bir dolandırıcılığa maruz kalırlar. Düşmanlar tarafından görülecek eziyet ve işkenceye de işaret eder. Kendi resmini çektiğini gören kimse ise, bencilliği ve kibri neticesinde çevresi tarafından dışlanır ve yalnız kalır.

Rüyada Resim Çektirmenin Psikolojik Tabiri

Genellikle fiziki özellikleri ile çok ilgilenen, gün içinde sık sık aynaya bakan ve kendini çok beğenen kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Yaptıkları ile değil de, görünüşü ile bir yerlere gelmeyi amaçlayan, kolay para ve şöhret sevdalısı olan kimselerin gördüğü sembolik rüyalar arasında yer alır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!