RuyaTabirleri.com

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek, hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibi için iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olanla karşılaşmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, içini rahatlatacağı olaylar yaşayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına ve bol kısmetleri olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri, rüyada resim nasıl görüldüyse o rüyanın yorumunun resmin aynısı olması gerektiğini söyler. Bazı rüya tabirleri de resim için güzelse güzel olana, kötüyse kötü olana yorumlanmalıdır der.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada resim yaptığını gören kişinin hayatında her şey yolunda gidiyor demektir. Rüya sahibinin gelip geçici dertleri olabilir ama çözümü olmayan ya da kendisini uğraştıracak, üzecek, kara kara düşündürecek hiçbir sorunu ve derdi yok demektir. Rüyada resim yaptığını görmek rüya sahibinin afiyette olmasına delalet eder.

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, gizli bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin dost sandığı sinsi bir düşmanı olduğuna ve yüzüne gülüp aslında arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına tabir edilir. Bu kişi rüyada resmi çeken kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Resim Çekmek

Rüyasında resim çektiğini gören kişi, öğreneceği bir bilgi hakkında çok şaşıracak tabir yerindeyse küçük dilini yutacak demektir. Bu bilgi muhtemelen önemle herkesten saklı tutulmuş kişisel bir bilgidir.

Rüyada Resim Albümü Görmek

Rüyasında resim albümü gören kişi, geçmişte kalan bir meseleyi masaya yatırmış kritik ediyor demektir. Rüya sahibi, nerede hata yaptığını ve eksiğinin nerede olduğunu anlamaya çalışıyor bu nedenle de sürekli geride kalmış olsa da o olayı düşünüyor demektir.

Rüyada Resim Boyamak

Rüyasında resim boyadığını gören kişi sevdiği bir işi yapacak demektir. Rüyada resim boyamak keyif veren uğraşlar anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin ilgi alanları olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!