RuyaTabirleri.com

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek, hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibi için iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olanla karşılaşmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, içini rahatlatacağı olaylar yaşayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına ve bol kısmetleri olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri, rüyada resim nasıl görüldüyse o rüyanın yorumunun resmin aynısı olması gerektiğini söyler. Bazı rüya tabirleri de resim için güzelse güzel olana, kötüyse kötü olana yorumlanmalıdır der.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada resim yaptığını gören kişinin hayatında her şey yolunda gidiyor demektir. Rüya sahibinin gelip geçici dertleri olabilir ama çözümü olmayan ya da kendisini uğraştıracak, üzecek, kara kara düşündürecek hiçbir sorunu ve derdi yok demektir. Rüyada resim yaptığını görmek rüya sahibinin afiyette olmasına delalet eder.

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, gizli bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin dost sandığı sinsi bir düşmanı olduğuna ve yüzüne gülüp aslında arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına tabir edilir. Bu kişi rüyada resmi çeken kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Resim Çekmek

Rüyasında resim çektiğini gören kişi, öğreneceği bir bilgi hakkında çok şaşıracak tabir yerindeyse küçük dilini yutacak demektir. Bu bilgi muhtemelen önemle herkesten saklı tutulmuş kişisel bir bilgidir.

Rüyada Resim Albümü Görmek

Rüyasında resim albümü gören kişi, geçmişte kalan bir meseleyi masaya yatırmış kritik ediyor demektir. Rüya sahibi, nerede hata yaptığını ve eksiğinin nerede olduğunu anlamaya çalışıyor bu nedenle de sürekli geride kalmış olsa da o olayı düşünüyor demektir.

Rüyada Resim Boyamak

Rüyasında resim boyadığını gören kişi sevdiği bir işi yapacak demektir. Rüyada resim boyamak keyif veren uğraşlar anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin ilgi alanları olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Resim Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (13 Kasım 2015 saat: 12:22)

  Surekli eski oturduğum cocuklugumun gecti evi goruyrm bu gece yine gördüm eeski oturdugumuz ev biz tasindikdan bi ay snra yandi ve eski ahsap eski binaydi evimz rumlarda kalma bahcemizde yatır vardi cok tuaf ama ruyalarimi hep o evde görüyorum bu gece evimiz yanmsti annem ve babam evde cok eski esyalari masalari duzeltyrdu evin yarısı yanmisti annem eşyaları diziyordu snra ruyamda çerçevenin için de yaşlı birinin resmini gördüm yanmış evin solaninda uuyudugumu ve uyandım çok garip bilmyrm hep rüya larmi orda goryrm bi önceki aksamda yanmis evimiz çocuk mezarlari grdm iki tane aglayan bebek oonlarn bir ni kucama aldm sizce ne ddemek

 2. NİL (24 Haziran 2015 saat: 13:21)

  Kuzenim ruyasinda beni gormus.
  Ben mutlu memnun bi sekilde resim boyuyormus, ellerimdede boya varmis..
  Ne boyadigimi sormus ama cvp vermemisim
  Hic konusmamisiz ama mutlu gozukuyormusum. Ve ne boyadigimida gorememis.
  Tabir icin tesekkurler simdiden. :)

 3. Gülay (01 Şubat 2015 saat: 10:26)

  Rüyamda birinin benim tablomu yaptığını gördüm. Bir çok tablo yapıyordu ancak en beğendiğim eski zamanlarda yaşamış olsaydım nasıl ggörüneceğimi anlatan bir tabloydu.Tabloyu yapan olmayan erkek arkadaşımdı. Evdeyken eşyalarımi toparlıyordum.Annem beni bırakmıştı. Ve onun aleyhinde konuşan biri vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,