RuyaTabirleri.com

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel görmek, dışı farklı, içi farklı olan, samimiyetsiz ve içten pazarlıklı bir kişiye tabir edilir. Menfaati için her türlü kötülüğü yapacak olan ve hiç düşünmeden insanları rahatlıkla üzecek bir kimsenin varlığı ile değerlendirilir. Küçük hesaplar peşinde koşan, nasıl yapsam da bir kuruşu fazladan ve havadan kazansam diye yollar arayan, hazırdan ve havadan para sahibi olup, kolay yaşamanın peşinde olan bir kimsenin olduğuna işaret eder.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürmek, rüyayı gören kişinin, bir takım kişiler nedeni ile zarar edeceğine ve iyi niyetinin bu art niyetli kişiler tarafından su istimal edileceğine işaret eder. Kişinin, üçkâğıtçı ve açgözlü kimselerin oyununa geleceğine ve onların tuzağına düşeceğine delalet eder.

Rüyada Rimel Almak

Rüyada rimel almak, rüya sahibinin hatalı bir iş yapmak üzere olduğuna ve bu uğurda canını tehlikeye atmaktan çekinmeyeceğine ve geri durmayacağına yorulur. Kişi, kendini bu işi yapmaktan alı koymazsa eğer, çok büyük bedeller ödemek zorunda kalabilir diye yorumlanır.

Rüyada Sürme Görmek

Rüyada sürme görmek iyi değildir ve rüya sahibinin kişisel olarak bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu durumu sadece kendi inancı ve çabasıyla atlatacağına delalet eder. Bu sıkıntı maddi anlamda değil, manevi anlamda yaşanacak bir sıkıntı olarak değerlendirilir.

Rüyada Sürme Çekmek

Rüyada sürme çekmek iki ayrı şekilde tabir edilir. Süsüne ve güzelliğine düşkün bir hanıma işaret ederden diğer yandan da kendini hak yoluna adamaya tabir edilir.

Rüyada Sürme Kalemi Görmek

Rüyada sürmek kalemi görmek, rüya sahibine mutluluk ve güç veren, hayatını kolaylaştıran, hayatın yükünü kendisiyle paylaşan, onun hizmetini gören ve işlerini düzenleyen bir kimsenin varlığına delalet eder. Manevi güç veren bir kişi ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!