RuyaTabirleri.com

Rüyada Robot Görmek

Rüyada robot görmek, iyi değildir ve zorluk yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok verimsiz bir döneme gireceğine, kötü günler yaşayacağına, bu durumu atlatmasının bir hayli zaman alacağına delalet eder. İkinci bir kişi nedeni ile yaşanacak olan sıkıntıya ve ondan gelecek olan ağırlığa yorulur. Maddi anlamda güç kaybetmeye ve yokluğa düşmeye, parasız ve kötü günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Makina Görmek

Rüyada makina görmek, hayırlara alamet eder. Zorluğun, zahmetin ve sıkıntının son bulacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, yaşamın dirlik, düzen ve disiplin içinde yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu gören kişinin umutlarının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, büyük ideallerle girdiği bir işten yana başarı elde edecek ve bunun müjdesi de kendisine telefon aracılığıyla verilecek demektir.

Rüyada Çamaşır Makinası Görmek

Rüyada çamaşır makinası görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde dönüp duran, onu kötülüklerden korumaya çalışan, bir dediğini iki etmeyen, mutlu olması için elinden gelen fedakârlığı ve özveriyi gösteren adeta rüya sahibi için yaşayan bir kimsenin varlığına delalete eder.

Rüyada Bulaşık Makinası Görmek

Rüyada bulaşık makinası görmek, rüya sahibini daha da güçlendirecek ve olgunlaştıracak bir takım problemlerin baş göstereceğine bu sayede kişinin hayata karşı daha dirençli olacağına ve bir dahaki sefere aynı sorun karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenerek tecrübe edeceğine işaret eder.

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek, insanlar arasındaki soğukluğa ya da iki kişi arasına girecek olan mesafeye tabir edilir. Rüya sahibinden kaynaklanacak bir hata nedeni ile kendisine tavır alacak ve bundan sonra samimi değil, ölçülü davranma kararı alacak olan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Robot Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Azra bağcivan (09 Kasım 2015 saat: 18:59)

  Ben rüyamda robot gördüm onu odaya kilitledim ama çıktı nereye gitsem gelirdi ve korkardım robot kırmızı gözlü ve insandı korktum mesela yanıma gelip şöyle dedi solo solo ama şunu bilin ki kalktığınızda eskisi gibi her şey olucaktır öyle bişey olduğu zaman gözlerinizi açmaya çalışın:DD unutmayın rüya gerçek olabilir???

 2. Burak şahin (22 Ekim 2015 saat: 08:06)

  Rüyamda bir elektrik diregind n sokak lambası için hat çektim lambayida direğe bagladim tam eve girecekken arkamda bir ağlama. Vardı.döndüm küçük disi bir maymun
  Sırtında yavrusu da vardı yavrusu uyuyordu.meyerse o mamun direkte yaşıyormuş çektiğim hatta onu çarpmış ben hattı soktum maymunu sevdim direğe çıkmasına izin verdim maymun mutlu oldu guldu direğe çıktı sonra bana bazı konularda yardımcı oldu

 3. johndaewy (18 Temmuz 2015 saat: 05:54)

  Rüyamda nerede bazen kapalı bir yerde,bazende yolda gidiyorum fakat;bir anda gökyüzünden bana doğru kocaman leyleklerin geldiğini,tam çarpacakları an beyaz gri renkte robotlara dönşüyorlar.Robotlar insanın korkacağı şekilde savaşçı ve önüne çıkan herşeyi yıkıp dağıtıyor.Ben bu robotlara savaşıp bir çoğunu öldürüyorum.Şöyleki dokunduğum bir robot,un uzuvları toz duman olup uçuyor.Kendi kendime ne garip birşey bunlar diyorum ama arkada daha bir sürü leylek var diye bakarken uyandım ve hayırdır inşallah dedim.

 4. Keepkalmusrealygirl (15 Aralık 2014 saat: 07:40)

  Rüyamda bu biraz saçmaydı ama Bir mağradaydım ve kendi arkadaşlarım vardı robotlar üstümüze geliyodu ve bizi öldürmek üzereydiler ama anlamını veremediğim bişey oluyodu ve herşey bir anda yok oluyordu ve o anda uyandım uyanmamla zaten rüya tabirlerine bakmam bir oldu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,