RuyaTabirleri.com

Rüyada Robot Görmek

Rüyada robot görmek, iyi değildir ve zorluk yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok verimsiz bir döneme gireceğine, kötü günler yaşayacağına, bu durumu atlatmasının bir hayli zaman alacağına delalet eder. İkinci bir kişi nedeni ile yaşanacak olan sıkıntıya ve ondan gelecek olan ağırlığa yorulur. Maddi anlamda güç kaybetmeye ve yokluğa düşmeye, parasız ve kötü günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Makina Görmek

Rüyada makina görmek, hayırlara alamet eder. Zorluğun, zahmetin ve sıkıntının son bulacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, yaşamın dirlik, düzen ve disiplin içinde yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu gören kişinin umutlarının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, büyük ideallerle girdiği bir işten yana başarı elde edecek ve bunun müjdesi de kendisine telefon aracılığıyla verilecek demektir.

Rüyada Çamaşır Makinası Görmek

Rüyada çamaşır makinası görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde dönüp duran, onu kötülüklerden korumaya çalışan, bir dediğini iki etmeyen, mutlu olması için elinden gelen fedakârlığı ve özveriyi gösteren adeta rüya sahibi için yaşayan bir kimsenin varlığına delalete eder.

Rüyada Bulaşık Makinası Görmek

Rüyada bulaşık makinası görmek, rüya sahibini daha da güçlendirecek ve olgunlaştıracak bir takım problemlerin baş göstereceğine bu sayede kişinin hayata karşı daha dirençli olacağına ve bir dahaki sefere aynı sorun karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenerek tecrübe edeceğine işaret eder.

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek, insanlar arasındaki soğukluğa ya da iki kişi arasına girecek olan mesafeye tabir edilir. Rüya sahibinden kaynaklanacak bir hata nedeni ile kendisine tavır alacak ve bundan sonra samimi değil, ölçülü davranma kararı alacak olan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!