RuyaTabirleri.com

Rüyada Roka Görmek

Rüyada roka görmek, rüyayı gören kişinin, hayatı boyunca yapacağı çalışmalarda ve gireceği işlerde büyük başarılar kazanıp isim yapacağına ve bu sayede çok büyük miktarlarda para ve mal kazanarak kendisine büyük bir servet yapacağına işaret edilir. Aynı zamanda, aile hayatında mutluluk verici gelişmeler yaşanacağına ve haneye bir gelin geleceğine tabir edilir.

Rüyada Roka Yemek

Rüyada roka yemek, rüya sahibinin, üzücü haberler geleceği düşündüğü hasta bir tanıdığından ya da akrabasından aksine güzel haberler ve gelişmeler geleceğine delalet edilir.

Rüyada Mevsimi Dışında Roka Görmek

Rüyada mevsimi dışında roka gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında sürekli sonu gelmez sorunların ve tartışmaların yaşanacağına ve yaşanacak kavga ve sürtüşmelerden ötürü hane içinde saygı, huzur, birlik ve beraberliğin kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada Roka Toplamak

Rüyada roka toplamak, iş hayatında yapılan çalışmanın ve harcanan emeğin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yapılan iş arttıkça kazanılan paranın ve malın da orantılı olarak artacağına işaret edilir.

Rüyada Rokanın Üzerine Sirke Dökmek

Rüyada rokanın üzerine sirke dökmek, yapılan çalışmalarda ve gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde zarara uğranacağına ve ortaya konulmuş olan sermayenin gittikçe küçüleceğine tabir edilir. Aynı zamanda, iş yapmak için yola çıkılacak kişi ya da kişilere çok dikkat edilmesi gerektiğine ve böylece ileride yaşanacak bir sorunun önüne şimdiden geçileceğine işaret edilir.

Rüyada Kenger Görmek

Rüyada kenger görmek, rüya sahibinin, yaşanacak olan olaylardan, yapılan hatalardan ve kaybedilen şeylerden ötürü duyduğu büyük üzüntüye delalet edilir.

Rüyada Kenger Yemek

Rüyada kenger yediğini gören kişinin, iş hayatında meydana gelecek çok büyük sorunlara, bu sorunlar yüzünden çalıştırdığı işyerine kilit vurmasına ve uğradığı büyük zararı kapatmak için girdiği borç altında ezildiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Roka Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. asya (28 Aralık 2014 saat: 11:57)

    Ruyamda babamla arabada gidiyoruz babam araba hakkinda abimden sikayet ediyor bana bende ona ur boyle seyler falan diyorum sonra kafami yola cevirdigimde sepetin icinde cok taze marul goruyorum hemen babami durduruyorum gidiyorum sepetlerin basina marullar cok taze sepetlerin icinde roka yesil sarimsak yesil sogan da var bi poset istiyorum sepetin basindaki kadindan icine marullari koyuyorum rokaya bakiyorum hosuma gidiyo onuda aliyorum yesil sarimsak istiyorum kadindan o yesil kismini kesiyo bende ben yesil kisminida istiyorum diyorum onlarida koyuyo posete yesil sogan istemiyo musun diyo yok hayir dedim ve gittim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,