RuyaTabirleri.com

Rüyada Roket Görmek

Rüyada roket görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çekemeyen insanlar olmasına rağmen, ortaya koyacağı çalışmalar ve yapacağı güzel işler sayesinde çok para kazanacağı, herkesin imrenerek bakacağı ve çok büyük başarı sağlayarak çok üst mevkilerde yer alacağı bir hale gelmesine delalet edilir.

Rüyada roket görmek, uzun zamandır tanış olunan biri ile çok mutlu olunacak bir ilişkiye başlamaya işaret edilir.

Rüyada Roket Düşmesi

Rüyada roket düşmesi, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak sorunlara ve bu sorunların gün geçtikçe daha kötü bir hal alıp rüya sahibini daha kötü durumlara düşürmesine tabir edilir.

Rüyada Roketin Havaya Fırlaması

Rüyada roketin havaya fırlaması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük işlere girişip çok büyük ve güzel çalışmalar gerçekleştirerek iyi yerlere geleceğine hayallerini gerçekleştirme imkânı kazanacağına delalet edilir.

Rüyada Füze Görmek

Rüyada füze görmek, gerçekleştirilecek işler sayesinde kazanılan para ile yapılacak yatırımlara ve mal ve mülk alıp servet oluşturmaya yorumlanır.

Rüyada Roketatar Görmek

Rüyada roketatar görmek, rüyayı gören kişinin, birçok iş yaparak ve uzun uğraşlar sonucunda kazandığı parayı çabucak harcayacağına tabir edilir.

Rüyada Uçaksavar Görmek

Rüyada uçaksavar görmek, rüya sahibinin, askeri birimler içinde hava kuvvetlerine komutanlık eden bir kişinin akrabası ya da ahbabı olduğuna delalet edilir.

Rüyada Uçaksavar Kullanmak

Rüyada uçaksavar kullandığını gören kişinin, iş hayatında amirine ihanet edeceğine ve çalışarak güzel projeler ortaya koyan ve çok iyi işler başaran insanları kıskanacağına işaret edilir.

Rüyada Ehil Kimsenin Uçaksavar Kullanması

Rüyada ehil kimsenin uçaksavar kullanması, iş hayatında ortaya konulacak performans, yapılacak işler ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde takdir edilmeye ve ardından üst kademelerce beğenilip terfi ettirilmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Roket Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayşe (07 Nisan 2014 saat: 11:12)

    Rüyamda küçük tek oda bi evdeyiz kuzenim, kızı, ben ve hatırlayamadıgım bi kaç kişi daha var. Dışarıdan bir ses duyuyoruz ben hemn onlara bakıp geliyorum diyorum dışarıya çıkıp evin etrafında dolaşırken fuze atılacağını görüyorum ptam içeri girip haber verecekken onun dumaniyla ateslenmesiyle göğe çıkan kap kara dumanları görüp duruyorum. Birden roket havalandı yükseldi yükseldi sanki sanki gök kapanmış gibiydi duvar gibiydi ve oraya çakıldı biraz sonra hızla düşmeye başladı ve bir apartmanın üzerine düştü. Her yerde yıkık evler vardı ve erimiş mermi gibiyd iheryer..çok korktum ayakkabım yoktu ayaklarim tana yana eve girdimevevdekilrde gördüklerini anlatıyorlardı..onca telasenin şokun arasında kuzenim ısrarla ayağına ayakkabı giymemissin ayaklarını yika diyordu..cok degisik bir rüya yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdi den

  2. akant (27 Şubat 2014 saat: 13:14)

    rüyada 2 kuzenim ve ben bir binadayız, kuzenlerimden biri daha önce vefat etmiş olan ve bizimle hiç konuşmuyor kanepeye uzanmış yatıyor diğeri ile ben bir roket fırlatmayı tartışıyoruz sonunda roketi gönderiyoruz ve başarıyla yükselip havada kalıyor. ardından sanki uydu fırlatmış gibi televizyonu bağlayıp ayarlıyoruz tüm kanallar geliyor ardından odaya anneannem geliyor ama bizimle hiç konuşmuyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,