RuyaTabirleri.com

Rüyada Roman Görmek

Rüyada roman görmek veya roman okumak, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve uğraştığı konuların bazı kesimlerce anlamsız sayıldığına ve rüya sahibinin bu kimselerin anlayışına ve görüşüne göre kendine hayır getirecek ve deyim yerindeyse dişe dokunur bir iş yapmadığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, rüyayı gören kişinin özellikle sinemaya ve sanatın diğer bütün dallarına karşı yeteneği olduğu anlamına gelir.

Rüyada Roman Okumak

Rüyada roman okumak da roman görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisini ruhen ve bilgi bakımından besleyen ve ona zevk veren konuların, çevresindeki kişilerce anlaşılmayışına ve kendisine saygı gösterilmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin idealist oluşu insanlar tarafından kabul görmüyor demektir.

Rüyada Roman Oynamak

Rüyayı gören kişinin çevresinde yanlış anlaşılacak ve kendisini insanların gözünde samimiyetsiz kılacak bazı işler yapacağına, bu durumunda kendisini zor durumda bırakacağına alamet eder.

Rüyada Roman Yazmak

Rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini ifade etme konusunda son derece başarılı olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin konuşma yeteneği sayesinde hem insanları etkilemeyi, ikna etmeyi bildiğine hem de çevresiyle iletişiminin son derece iyi olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Roman Satın Almak

Rüyayı gören kişinin hedeflerinin, amaçlarının, ideallerinin ve isteklerinin zamanla değişeceğine, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına bu durumunda hayatı üzerinde köklü değişiklikler yaratacağına tabir edilir.

Rüyada Roman Havası Oynamak

Güzel anlama gelen bir rüya olduğu kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bazı konularda mutlu olacağı anlar yaşayıp bunu arkadaşlarıyla paylaşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!