RuyaTabirleri.com

Rüyada Römork Görmek

Rüyada römork görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri yapmayı düşündüğü bir şey için sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, bu destek sayesinde çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve daha başka işler için de sevdiği kişilere kendisinin destek vereceğine alamet eder.

Rüyada Römorka Binmek

Rüya sahibinin, bundan sonra yapacağı işler için de sevdiği kişilerden büyük destek alacağına, bu sayede çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine işaret eder.

Rüyada Römork Altında Kalmak

Rüyayı gören kişinin, yapacağı bir çalışma için yardım isteyeceği kişilerin yardım etmeye sıcak bakmayacaklarına, bu yüzden çok zor bir durumda kalacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına ve çok büyük miktarda para harcayacağına rivayet eder.

Rüyada Traktör ve Römork Görmek

Uzun zamandan beri işleri pek yolunda gitmeyen rüya sahibinin, çevresindeki insanlardan alacağı destek ve yardım sayesinde işlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştireceğine, bu sayede sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zorluklar yaşayacağına, bu sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Römork Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ayfer Boz (28 Ekim 2014 saat: 09:39)

    Çalıştığım iş yerinin gıda fabrikasına dönüştürüldüğünü görüyorum. Şaşırmış şekilde yürürken büyük bir kapıdan geçiyorum. O sırada traktör ve arkasındaki römork dönüyo ve ben duran römorkun yanında geçiyorum. Dönen römork neredeyse beni sıkıştırıyodu. Fabrikada gazeteciler vardı. Bana soru soruyorlar.Fabrikadan memnunmusunuz dediler, ben memnun olduğumu söyledim.Duvarlara manzara resimleri yapmışlar. Duvarlar koyu yeşil renk. Fabrika fırınlarında kırmızı biber közledik. Bezelye şişeledik. Herkesin üzerinde beyaz önlük vardı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,