RuyaTabirleri.com

Rüyada Ruh Görmek

Rüyada ruh görmek, bedende, gönülde ve yaşam şartlarında iyileşmeye delalet eder. Rüya sahibi hayatı boyunca Allah’ın en güzel ve en büyük lütuflarına kavuşacak, kendisine beş vakit secde edecek ve her nefesinde adını anarak kendisine kul olarak şükranlarını hatırlayacak ve kendisinden gelenler için şükredecektir diye tabir edilir. Rüyada ruh görmek hayırlıdır, sağlık ve huzur anlamına gelir. Şansın her daim rüya sahibiyle olacağına, en zor ve çıkılmaz olan durumlardan hatta bu defa son diye düşünüp salavat getirdiği musibetlerden dahi Allah’ın yardımı ve izni ile kurtulabilecektir. Rüya sahibinin rüyası, namuslu kişi olduğu ne harama ne de zinaya tenezzül etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ruhun Bedenden Çıktığını Görmek

Şefaate kavuşmaya ve haktan gelen büyük yardıma işaret eder. Hastane yatağından olan kişi ayaklanır ve evine döner, çeklerini ve senetlerini ödeyemeyenler bu büyük sorundan kurtulur, çocuğu olmayanlar evlada kavuşur, hasımlar el sıkışır ve barış ilan ederler diye yorumlanır.

Rüyada Ruh ile Konuşmak

Tehlikeye düşmeye ve belalı kişilerle muhatap olmak zorunda kalmaya işaret eder. Rüya sahibi elini verse kolunu kaptıracağı bir işe girecek ne kadar kurtulmak istese de bir kez bu batağa düşmüş olacak ve çırpındıkça daha çok batacak demektir.

Rüyada Ruh Çağırmak

Rüya sahibinin üzerine vazife olmayan şeylerde görüş bildirmesi ve bu nedenle de hiç yok yere başının ağrıması anlamına gelir. Oysa ki rüya sahibinin böyle bir şey yapmamış olması nasıl ki kendisine kar getirmeyecekse yapmamış olması durumunda hiçbir şey de kaybettirmeyecekti.

Rüyada Ruh Olmak

Rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar verecek çok sakıncalı kimseler olduğu şeklinde değerlendirilir. Bu kişiler tehlikeli kişiler olup rüya sahibini de tehlikelerin içine çekeceklerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!