RuyaTabirleri.com

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek, rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek olumlu ve hayırlı gelişmelere delalet eder. Yenilik ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi için huzur bulması, rahat etmesi, evlat sahibi olması, geçim sıkıntısından kurtulması şeklinde tabir edilir. Rüyada ruj görmek daha ziyade kişinin özel hayatı ile yorumlanır. Rüya sahibi bu ara gönül işlerinden yana çok kısmetlidir ve karşısına çıkan kişiler çok hayırlıdır. Doğru seçim yaparsa eğer, çok mutlu olacağı hatta sonunun mutlu bir yuva ile noktalanacağı bir birlikteliği olabilir. Bu birliktelik rüya sahibine şans getirecek, yaşamına renk katacak ve uzun soluklu olacaktır.

Rüyada Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyasında ruj sürdüğünü gören kişinin dünya evine girmeye sadece bir adım kaldığı ve herkesi şaşırtacak ani bir kararla, mutluluğa yelken açacağı tabir edilir. Rüya sahibinin istediği kişi hiç beklemediği bir yerde ve beklemediği bir anda karşısına çıkacak ve çok yakında aşk kapısını çalacaktır.

Rüyada Ruj Aldığını Görmek

Bu kişinin yıldızı yüksek, enerjisi de çok iyidir. Olumlu enerjisi sayesinde bulunduğu her kalabalık mekanda en çok beğenilen kişi olur. Pozitif oluşu ve güler yüzlülüğü sayesinde ilk anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Rüyada Ruj Lekesi Görmek

Rüyada görülen ruj lekesi rüya sahibinin çevresinde gerçekleşecek olan güzel bir olayın kendisine mutluluk vereceğine delalet eder. Kişi, çok sevdiği arkadaşlarının hayırlı haberlerini alarak onlar adına çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ruj Vermek

Rüya sahibinin, rüyasında ruju verdiği kişiye bir iyiliği olacak diye tabir edilir. Rüya sahibi, bu kişinin üzüntüsüne ortak olabilir ya da mutlu olması için destek verebilir.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı renk aşkın rengi olarak kabul edilir. Kırmızı rujun anlamı da duyguların yoğunlaşması ve mutlu bir aşk birlikteliğidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,