RuyaTabirleri.com

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürmek, rüya sahibinin, iş hayatında sahtekârlığa ve hileye başvurduğuna ve neredeyse ağzından yalanların hiç düşmediğine tabir edilir. Erkek ruj sürmüşse, yalancı ve ikiyüzlü bir kişi olduğuna; kadın ruj sürmüşse eğer, çok sevecen ve iyi bir insan olduğuna rivayet eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak farlı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bekâr birisi ise kendisine çok hayırlı bir kısmet bularak yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine işaret eder. Eğer evli birisi bu rüyayı görürse, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabasının yakın bir zamanda evleneceği haberini alır.

Rüyada Ruj Sürdüğünü Görmek

İş hayatında ve aile hayatında sürekli yalan söyleyen, girdiği tüm işlere hile ve hurda karıştıran, çok sevdiği insanları bile hiç düşünmeden kandıran ve yakın bir zaman içerisinde pek iyi yerlere gelemeyeceği düşünülen bir kişinin varlığına delalet edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında bir sürprizle karşılaşacağına alamet edilir.

Rüyada Pembe Ruj Sürmek

Rüya sahibinin, çok rahat ve çok sevecen biri olduğuna, hayata pembe gözlükler ile baktığına, hayat içerisinde zarar görse bile pek önemsemediğine ve bu şekilde devam ederse ileriki dönemlerde hem maddi hem manevi olarak çok kötü durumlara düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içerisinde çok hayırlı bir kısmet ile evlenip çok mutlu olacağına ve bu mutluluklarının bir ömür boyu süreceğine rivayet edilir.

Rüyada Kahverengi Ruj Sürmek

İş hayatında ayakları yere basan, çok büyük kararlar vereceği zaman işi çok daha iyi bilen bir kişiye akıl danışan ve düşünüp taşınan ve bu sayede çok iyi bir yerlere gelmiş bir kişiye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ruj Sürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Seren (13 Ekim 2014 saat: 10:09)

    Ben 22 yaşında bekar tıp fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim bayanım rüyam şu şekilde
    Ev gibi ama aslında düğün salonu olan bir yerde nişanım var ruj sürmeye çalışıyorum kimseye sürmeyi beceremiyorum en son kendime sürüyorum pembe likit bir ruj dudağımın dışına da taşırıyorum ve ıslak mendille siliyorum sonra damat geliyor hazırlanıyor beni istemeye geçiyorlar babası biraz ahlaksızlık yapıyor damadı hayatımda ilk kez gördüm sarışın yeşil gözlü ama yakışıklı değil sonra iş karışıyor köy evi gibi bir bahçeye çıkıyoruz benim büyük kuzen damat ve ben düğünden kalan yemekleri toplayıp kaçıyoruz dışarda sevdiğim akrabalarımdan birkaç kişi bizi bekliyormuş ben onların yanına gidiyorum damat kayboluyor küçük çocuklara mandalina sorup veriyorum bu arada düğün dağılmaya başlıyor onlardan önce eve varmaya çalışıyoruz annemler eve geldiğinde eşyaları oluyor elinde onları getirmeye aşağı iniyorum üç tane beyaz poşet var çok ağır gibi kimse taşıyamıyor bir rivayet varmış bu poşetleri özel bir erkek çocuk taşırmış ben üç poşeti de alıp taşıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,