RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürmek, rüya sahibinin, iş hayatında sahtekârlığa ve hileye başvurduğuna ve neredeyse ağzından yalanların hiç düşmediğine tabir edilir. Erkek ruj sürmüşse, yalancı ve ikiyüzlü bir kişi olduğuna; kadın ruj sürmüşse eğer, çok sevecen ve iyi bir insan olduğuna rivayet eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak farlı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bekâr birisi ise kendisine çok hayırlı bir kısmet bularak yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine işaret eder. Eğer evli birisi bu rüyayı görürse, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabasının yakın bir zamanda evleneceği haberini alır.

Rüyada Ruj Sürdüğünü Görmek

İş hayatında ve aile hayatında sürekli yalan söyleyen, girdiği tüm işlere hile ve hurda karıştıran, çok sevdiği insanları bile hiç düşünmeden kandıran ve yakın bir zaman içerisinde pek iyi yerlere gelemeyeceği düşünülen bir kişinin varlığına delalet edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında bir sürprizle karşılaşacağına alamet edilir.

Rüyada Pembe Ruj Sürmek

Rüya sahibinin, çok rahat ve çok sevecen biri olduğuna, hayata pembe gözlükler ile baktığına, hayat içerisinde zarar görse bile pek önemsemediğine ve bu şekilde devam ederse ileriki dönemlerde hem maddi hem manevi olarak çok kötü durumlara düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içerisinde çok hayırlı bir kısmet ile evlenip çok mutlu olacağına ve bu mutluluklarının bir ömür boyu süreceğine rivayet edilir.

Rüyada Kahverengi Ruj Sürmek

İş hayatında ayakları yere basan, çok büyük kararlar vereceği zaman işi çok daha iyi bilen bir kişiye akıl danışan ve düşünüp taşınan ve bu sayede çok iyi bir yerlere gelmiş bir kişiye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,