RuyaTabirleri.com

Rüyada Rüya Görmek

Rüyada rüya görmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayatında çok dikkat etmesi gerektiğine ve rüyada gördüğü her şeyin teker teker gerçeğe dönüşeceğine ve hepsinin aynı şekilde yaşanacağına alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında meydana gelecek güzel olaylar sayesinde daha iyi bir konuma geleceğine ve daha çok para kazanacağına delalet edilir.

Rüyada rüyan gören kişinin, istediği ve hayal ettiği her şeye kavuşacağına ve tüm sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına tabir edilir.

Rüyada Rüya Tabir Ettiğini Görmek

Rüyada rüya tabir ettiğini görmek, rüya sahibinin, pek güvenilir olmayan ve çoğu kez yalan söyleyen bir kişiden duyacağı bir habere yorumlanır.

Rüyada Görülen Rüyayı Tabirciye Anlatmak

Rüyada gördüğü rüyayı tabirciye anlatmak, günlük hayatta tanışılan bir kişiden çok iyi ve güzel işler için alınacak nasihate ve yapılan işler ve ortaya konulan çalışmalar hakkında duyulacak olan güzel sözlere alamet edilir.

Rüyada Tabirci Olduğunu Görmek

Rüyada tabirci olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok iyi işler üstlenmek istediğine ve bu yüzden her türlü eğitim çalışması ile iç içe olduğuna delalet edilir.

Rüyada Rüya Yorumcusu Görmek

Rüyada rüya yorumcusu görmek, uzun yıllardan beri aile bireylerinin merak ettiği ve kaybolduğu için ailesinin hayatından endişeye düştüğü bir kişiden haber alınacağına ve bu kişi ile en kısa zamanda bir araya gelineceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulacağına ve aydınlığa çıkıp huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına yorulur.  Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı huzurlu günlerin biteceğine ve karşılaştığı kötü ve çok büyük zarar getiren olaylardan ötürü çok sıkıntı ve zahmet çekeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Rüya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayşe (11 Ekim 2014 saat: 08:43)

    Rüyamda arkadaşımın elinde tahta kalemi vardı beni bir yere yatırdı göbeğimi açtı anlamsız bir şeyler karalamaya başladı ben de korkuyordum büyü yaptırmasak mı günah diye sonra bu çizgiler sol koluma doğru şeklinde geldi çizginin ucuna da bir daire çizdi içine de yıldız çizdi sonra ben telaşlandım her yerim boya oldu diye sonra bir uyandım oh rüyaymış dedim ama hala rüyada olduğumu fark ettim yani rüya içinde rüya gördüm . Şimdiden teşekkürler bu uygulama ücretsiz mi?

  2. yagmur (01 Mayıs 2014 saat: 01:48)

    rüyamda hoşlandığım erkeğin omzuma yaslandığını ve benimde başımı onun başının üstüne koyduğumu gördüm. evimizin çok fazla kullanılmayan bir odasında oturuyorduk bir kaç arkadaşımızla sohbet ediyorduk. arkadaşlarımı tam hatırlamıyorum ama birilerinin olduğuna eminim. onlar aralarında sohbet ediyorlardı ama biz konuşmuyorduk, sadece omzuma hoşlandığım çocuk başını yaslamıştı. onu sevdiğimi hissedebiliyordum. içim sevgiyle doluyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,