RuyaTabirleri.com

Rüyada Rüya Görmek

Rüyada rüya görmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayatında çok dikkat etmesi gerektiğine ve rüyada gördüğü her şeyin teker teker gerçeğe dönüşeceğine ve hepsinin aynı şekilde yaşanacağına alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında meydana gelecek güzel olaylar sayesinde daha iyi bir konuma geleceğine ve daha çok para kazanacağına delalet edilir.

Rüyada rüyan gören kişinin, istediği ve hayal ettiği her şeye kavuşacağına ve tüm sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına tabir edilir.

Rüyada Rüya Tabir Ettiğini Görmek

Rüyada rüya tabir ettiğini görmek, rüya sahibinin, pek güvenilir olmayan ve çoğu kez yalan söyleyen bir kişiden duyacağı bir habere yorumlanır.

Rüyada Görülen Rüyayı Tabirciye Anlatmak

Rüyada gördüğü rüyayı tabirciye anlatmak, günlük hayatta tanışılan bir kişiden çok iyi ve güzel işler için alınacak nasihate ve yapılan işler ve ortaya konulan çalışmalar hakkında duyulacak olan güzel sözlere alamet edilir.

Rüyada Tabirci Olduğunu Görmek

Rüyada tabirci olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok iyi işler üstlenmek istediğine ve bu yüzden her türlü eğitim çalışması ile iç içe olduğuna delalet edilir.

Rüyada Rüya Yorumcusu Görmek

Rüyada rüya yorumcusu görmek, uzun yıllardan beri aile bireylerinin merak ettiği ve kaybolduğu için ailesinin hayatından endişeye düştüğü bir kişiden haber alınacağına ve bu kişi ile en kısa zamanda bir araya gelineceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulacağına ve aydınlığa çıkıp huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına yorulur.  Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı huzurlu günlerin biteceğine ve karşılaştığı kötü ve çok büyük zarar getiren olaylardan ötürü çok sıkıntı ve zahmet çekeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!