RuyaTabirleri.com

Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgâr görmek, gelecek günlerden haberler verir. Rüyanın durumuna bağlı olarak ya da görülme şekline göre olumlu ya da olumsuz şekillerde tabir edilebilir. Genel bir yorumla, daha ziyade olumlu şeyler içerdiği söylenebilir. Rüyada rüzgâr görmek, rüya sahibinin önünde güzel ve uzun bir ömür olacağı anlamına gelir. Gerek iş, gerekse özel hayatın yolunda gideceğine delalet eder. Rüya sahibi çok kısmetlidir, her yaptığı işin arkasından mutlaka devamı gelir ve rüya sahibi ne işsiz ne de ekmeksiz kalmaz. Rüzgâr bazen de romantizm anlamına gelir. Gelip geçici olan bir yaz aşkı ya da hızlı başlayıp keyif veren ama kısa sürede noktalanacak olan birlikteliğe işaret eder.

Rüyada Rüzgâr Estiğini Görmek

Bu rüya, tek şekilde yorumlanmaz, rüzgârın esişine göre farklı şekillerde ifade edilir. Rüzgârın şiddetli olması ve her şeyi önüne katıp götürmesi, musibetler yaşanacağı anlamına gelir. Eğer rüzgâr hafif hafif ve serinletecek kadar yumuşak ve güzel esiyorsa hayırlı olayların gerçekleşeceğine delalet eder. Meltem esen rüzgâr da heyecan verici bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Rüzgârı Hissetmek

Mutluluk, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntı ve üzüntülerinden uzaklaşacağına, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgâr Sesi Duymak

Uzaktan gelecek ya da daha vakti olduğu için, bir süre sonra duyulacak olan kötü haberlere delalet eder. Bu haber rüya sahibine büyük keder verecek ve bu olay uzun bir süre mutluluğun kendisinden uzak olmasına neden olacaktır.

Rüyada Rüzgâr Gülü Görmek

Hoşluk ve iyilik anlamına gelir. Rüya sahibinin dudağının kenarında tatlı bir tebessüm yaratacak olan hoş bir habere ya da güzel bir gelişmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!