RuyaTabirleri.com

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, eğer bu sorunlar ile karşılaşmamak istiyorsa çok önceden tedbir alması gerektiğine, alacağı tedbirler sayesinde çok büyük zararlara uğramaktan ve iş hayatında yaşadığı bu sıkıntılı ve üzücü durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Rüyada saat almak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar yaşayacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet eder.

Rüyada Saat Hediye Almak

İş hayatında yaşadığı zor güzleri çok sevdiği insanların destekleri ile ortadan kaldıran rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Saat Satın Almak

Çok büyük sorunlar yüzünden iş hayatında yüzü bir türlü gülemeyen rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdikten sonra etrafındaki insanlar ile birlikte bir çıkış yolu arayacağına ve bu çıkış yolunu bulduktan sonra yürürlüğe sokarak çok güzel işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada Ölüden Saat Almak

İş hayatında karşılaşılan sorunlardan ötürü hiçbir destek görülmeyeceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına delalet eder.

Rüyada Çalar Saat Almak

İş hayatında artık çok büyük bir yorgunluk ve bıkkınlık duymaya başlamış olan rüya sahibinin, işinden neredeyse tamam bıktığına ve bu yüzden kendisine uygun başka bir iş aradığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: