RuyaTabirleri.com

Rüyada Saat Hediye Almak

Rüyada saat hediye almak, kişinin hiç beklemediği bir nimete kavuşması anlamına gelmektedir. Sevdiği birisinden saat hediye alan kimse, yine akrabalarından birinin vereceği haber ile sevinir veya bu haber rüya sahibinin hayatını değiştirir. Rüyada kol saati hediye almak sevinç ve mutluluktur. Duvar saatinin kendisine hediye edildiğini gören kimse, zamanını hayırlı ve güzel işler için kullanır. Rüyada saat hediye etmek ise, özellikle yardıma muhtaç kişilere bazı yardımlarda ve ihsanlarda bulunma anlamına gelmektedir. Rüyada doğum gününde saat hediye edildiğini gören eğer evli ise iyi ahlaklı bir evladı olur. bekarlar içinse bu rüya belirli bir zaman sonra hayırlı bir kısmete yorumlanmaktadır.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyasında saat sesi duyan kimse, zamanını iyi değerlendirirse büyük başarılara imza atar ve iş yaşamında güzel bir yere gelir. Saatin tik taklarını duymak, dakik olma veya yaşamınızda çok önemli bir karar alma anlamına gelir. Rüyada saatin çaldığını görmek, sizin için önemli bir dönemin başladığına ve hayatınızda birtakım değişikliklerin olacağına işaret eder. Rüyada saatin gürültü ile çalması, sizin için bir uyarıdır. Yakın zamanda yaptığınız bir hata veya işlediğiniz bir günahı hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada görülen kol saati önünüze birtakım fırsatların çıkmasına ve bu fırsatları iyi değerlendirirseniz her zaman ferah ve güzel bir hayat süreceğinize işarettir. Kolunuzda bir kol saati görmeniz, yeni gelişmelerin ve hayatınızda gerçekleşecek birtakım yeni ve güzel değişimlerin habercisidir. Rüyada yeşil bir kol saati takan kimse zamanını manevi değerler üzerinde harcar.

Rüyada Saat Hediye Almanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya hayatında önemli işler yapan ve sürekli çalışmak zorunda kalan kişilerin, bilinçaltında bu durumun yarattığı stres ve endişenin bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saat Hediye Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. Betül (25 Aralık 2016 saat: 12:00)

  Rüyamda kuzenim( amcamın oğlu) bana kırmızı bir kutuda saat hediye ediyordu. Kutuda teki altın diğeri de gümüş gibi duran iki tane saat vardı. Kutunun üzerinde ikinci adım yazıyordu. Ve kutu normal saat kutusu gibi değil de kolye kutusu gibiydi. Kuzenim bana hediyeyi çikolata ile birlikte vereceğini söyledi ve kuzenim çok mutluydu.

 2. Kadri (28 Temmuz 2016 saat: 15:24)

  Ben rüyamda rahmet etmiş en yakın arkadaşımı gördüm ve biraz karmaşık bir rüyaydı hırsızlık yapıyorduk beraber sonra bana iki kolundan birindeki saati çikarip kolundan cıkarma hediyemdir dedi sonra koluma taktım saati düzeltdedi saat kaç dedim akşamdı galiba saat 9 u 40 kırk dedi benim sağ kolumda saat vardı onun verdiğini sola takmiştim saati ayarladım sonra polislerden kacarken bir binaya girdik polisler kapiya geldi sözde sekizinci kattaydik polislerden biri kapida digeride asagidaydi ne yapacz dedik ve ben tek carenin pencereden atlamak oldugunu soyledim tam pencereye ciktim asagi falan baktm sonra oyle boyle uyanmissim. Lütfen yorumlayabilirmisiniz. Tesekkürler..

 3. derin (07 Nisan 2016 saat: 08:22)

  rüyamda başka bir ille akraba ziyaretine hâlâm a gidiyordum orada herkes te bir hüzün varken erkek kuzenimin farklı bir gülümsemesi vardı. Daha sonra kuzenim bana kolundaki saati çıkartıp koluma takıyordu taktıktan sonra onu göremiyordum sonra bir anda babamla karşılaşıyordum bu rüyanın yorumu nedir

 4. Ercan (06 Kasım 2015 saat: 09:35)

  Ruyamda elimde bozuk bir ütü var yaptırmaya gidiyorum tamirciye bana elimde sadece ütünün bir parçası var fazla yok dedi eve gitmek için donmuşa bindim ama montum tamircide kaldı donmuştan indim geri gidim eşyalarimi aldım eve geldim masanın üstünde kol saati vardı yeniydi 30tl de bozuk para vardı annem saati al koluna tak dedi parayıda alıp ütüyü başka bir tamirciye ver dedi Rüyanın tabiri nedir

 5. mahmut (31 Ağustos 2015 saat: 22:24)

  Ruyamda rahmetli kuzenim bana kol saati hediye etti, ve su an rahmetlinin karisiyla, yani kiz kardesim ile aramiz hic yok yani düsmaniz. Ve rahmetli kuzenim benim sirdaşim,kankam ve kardesim gibiydi. Kuzenim öleli 1 bucuk sene oldu ve her kötü bir sey oldugunda benim rüyama giriyor ve bana değisik değisik şeyler anlatiyor. Bu ruyanin anlamini bilen varsa yazsin lütfen?

 6. sevgi (05 Nisan 2015 saat: 12:08)

  Rüyamda evli olan fakat şuanda eşiyle ayri olan arakdasima esi kol saati hediye ediyor. Arkadasim saati vereceğim diyor israrla ve bende vermemesi için idrar ediyorum. Güzel gösterişli bir saatti ve tekrar verip vermediğini hatirlamiyorum. Yotumlarsaniz sevinirim. Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,