RuyaTabirleri.com

Rüyada Sabah Namazı Görmek

Rüyada sabah namazı görmek, kişi için sonu hayırla neticelenecek olan işlere ve kalpten geçen dileklerin kabul olacağına alamettir. Çok güzel ve aynı zamanda hayırlı şekilde yorumlanan rüya, umutsuzluğun sona ereceğini, rüya sahibinin Allah nazarında iyi bir kul olduğunu, ağzından duanın eksik olmadığını ve yaptığı pek çok hayır ve işlediği sevaplar sayesinde hiçbir zaman zor duruma düşmeyeceğine alamet eder. Sabah namazı çok kısa süre sonra gerçek olacak bir hayalin işareti olduğu gibi, kişinin yapacağı evliliğin de çok mutlu bir beraberliğe kapı açacağını bildirir. Kul hakkından korkan ve kendisini her zaman iyi bir mümin olmak için zorlayan kişilerin yaşamlarında olacak güzel gelişmelere alamettir.

Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Maddi sıkıntı içinde olan ve borçları yüzünden uykusu kaçan kişilerin en kısa zamanda ellerinin bollaşacağına ve var olan sıkıntılardan kurtularak bolluk içinde yaşanacak bir hayata, kişinin kendisini feraha taşıyacak çözümler bulacağına ve ummadığı yerlerden, beklemediği kişilerden de büyük yardımlar göreceğini bildirir. Sabah namazı kıldığını gören kişi gönlünden geçen biri ile evlenir ve muradına ererken ailesinin de onayını alır. Gurur verici işlerde ismini yazdıran rüya sahibinin onurlu ve imrendirici bir yaşama sahip olacağına da delalettir.

Rüyada Kalabalıkla Sabah Namazı Kılmak

Sabırla beklenen zamanın sonuna gelen rüya sahibinin nihayet muradına ereceğini ve kısmetlerinin günden güne artacağını da bildirir. Özellikle iş konusunda çok kısmetli bir döneme girileceğini ve kişinin elde edeceği maddi gücü hem kendisi, hem ailesi, hem de sevdikleri için harcarken, yoksul ve kimsesiz kişilere de yardımlarda bulunup pek çok hayır işleyeceğine de tabir edilir.

Rüyada Sabah Namazı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ruhani meselelere çok önem verdiğini ve hayatını sahip olduğu inanca uygun şekilde yaşadığını, gerçek yaşamında da her zaman dikkatli davrandığını işaret eder. Genellikle kötülükten ve günah işlemekten dolayı korku duyan, tüm yaşamını bu yönde şekillendiren kişileri sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!