RuyaTabirleri.com

Rüyada Sabunlanmak

Rüyada sabunlanmak, kişinin yetenekleri ve becerileri sayesinde çok hayırlı ve güzel çalışmalar ortaya konacağına, böylece büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, zor zamanların biteceğine, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine ve aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların biteceğine alamet eder.

Rüyada Banyoda Sabunlanmak

Hayal edilen herşeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, bu sayede çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Sabunlanmak Yıkanmak

İş hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşulacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine ve işlerde ortaya çıkan problemlerin sevilen ve değer verilen kişiler sayesinde ortadan kaldırılacağına tabir edilir.

Rüyada Şampuanlanmak

Kişinin kısa bir zaman içinde huzurlu ve güzel işlere imza atacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder. Aynı zamanda, başarıya ulaşmaya, kırılan kalpleri tamir etmeye, ferahlığa ermeye ve aile bireyleri ile mutlu olmaya rivayet eder.

Rüyada Liflenmek

Ortaya konulacak çalışmalar ve kazanılacak başarılar sayesinde iş dünyasında üst noktalara gelineceğine, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına ve aile ile ilgili büyük ve sevinçli bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada Keselenmek

Alınacak sevinçli haberler sayesinde mutlu olunacağına ve düşülen zor durumlardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,