RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Saç Kesilmesi

Rüyada saç kesilmesi, rüyayı gören kişinin, hayatı içinde yapmak istediği değişikliklere, yeni bir işe girme, yeni bir şehre taşınıp yeni bir ilişkiye başlama arzusu içerisinde olduğuna ve uzun süredir bu düşüncenin aklında olduğuna delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşamında çeşitli güzel ve kötü olayların meydana geleceğine tabir eder. Rüyada saç kesilmesi, rüya sahibi hakkında asılsız suçlamalar yapılmasına da yorumlanır.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

İki şekilde tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, aile hayatında sorunlu ve sıkıntılı günler göreceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine yorulur. Rüya sahibi eğer bir erkekse, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve kederleneceğine alamet eder.

Rüyada Başkasının Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, içine düştüğü sıkıntı ve sorunlardan bir tanıdığı sayesinde kurtulacağına, endişelerinin son bulacağına ve üzüntülerinin boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kesilmesi ve Boyanması

Uzun zamandan beri farklı bir işe girip yeni bir hayat kurmak için çabalayan rüya sahibinin, istemediği bir işe gireceğine ve zoraki bir şekilde çalışıp bunu kendisini tanıyan insanlardan saklayacağına tabir eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Dikkatli olunması gereken bir olayın yaklaştığına, rüyayı gören kişinin bu durum için önlem alması ve hazırlık yapması gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayatında yapacağı ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu değişikliğe ve yeniliklere alamet eder.

Rüyada Saç Kısaltmak

İş hayatında ve eğitim hayatında sorun çıkartacak bir durumun önüne geçmeye, ortaya çıkabilecek sıkıntıları gidermeye ve üzüntü ve stresin yerini sevince bırakmasına yorulur.

Rüyada Saçının Kesilmesi

Rüya sahibinin, yaşam içinde çeşitli iyi ve kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,