RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Kesilmesini Görmek

Rüyada saç kesilmesini görmek, tüm sıkıntılarınızdan, başınızdaki belalardan, zorluklardan ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kişi hatalarının farkına vararak günahlarına tövbe eder. Bu rüya yine dinde takvaya, manevi anlamda derecenin artmasına ve insanlar arasında yükselmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarınızı Kazıdığınızı Görmek

Rüyada saçları kazıtmak, insanlar içinde küçük düşmeye, toplumda kötü bir adla anılmaya, kendini rezil edecek davranışlarda bulunmaya, yapılan hatalardan dolayı utanmaya ve ifşa olmaya işaret eder. Bu rüyayı gören günahlarından tövbe ederek davranışlarına dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Saçların Dağınık Olduğunu Görmek

Rüyada dağınık saçlar dünyada perişanlık, dağılma ve düzenin olmamasına işaret eder. Rüyasında dağınık saçlarla dolaşan kişi iş hayatında dikiş tutturamaz veya tembelliği yüzünden eline geçen fırsatları kaçırır.

Rüyada Saçlarını Boyadığını Görmek

Rüyasında saç boyayan kişi kendine fayda vermeyecek, sonunda kazanç elde edemeyeceği işler yapar ve tüm emeği boşa gider. Bu rüya fuzuli çalışmaya, zorluklardan sonra eline bir şey geçmemesine veya boş işlere yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarını Ördüğünü Görmek

Bu rüya uzun zamandır görüşmediği bir kişiyle kavuşmaya, bozulan bir işini düzeltmeye veya küslerin barışıp, ilişkilerin düzelmesine yorulur. Rüyada saçlarını ören dünya hayatında atılımlarda bulunarak kar elde eder.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak hayırlı bir yolculuktur. Bazı ulemalar bu rüyaya gece çıkılacak yolculuk demektedirler. Rüyada saçını tarayarak bakımlı olduğunu ve güzelleştiğini gören kişinin karşısına güvenilir ve iyi bir dost çıkar.

Rüyada Renkli Saç Görmek

Rüyada görülen renkli saç görülen renge göre yorumlanır. Mesela siyah saç sağlıklı ve afiyetle olmaya, kırmızı saç telaşlanmaya ve heyecanlanacak bir duruma, kırmızı saç insanların sevgisini ve saygısını kazanan bir kimseye, beyaz saç ise dinde takvaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!