RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Kesilmesini Görmek

Rüyada saç kesilmesini görmek, tüm sıkıntılarınızdan, başınızdaki belalardan, zorluklardan ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kişi hatalarının farkına vararak günahlarına tövbe eder. Bu rüya yine dinde takvaya, manevi anlamda derecenin artmasına ve insanlar arasında yükselmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarınızı Kazıdığınızı Görmek

Rüyada saçları kazıtmak, insanlar içinde küçük düşmeye, toplumda kötü bir adla anılmaya, kendini rezil edecek davranışlarda bulunmaya, yapılan hatalardan dolayı utanmaya ve ifşa olmaya işaret eder. Bu rüyayı gören günahlarından tövbe ederek davranışlarına dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Saçların Dağınık Olduğunu Görmek

Rüyada dağınık saçlar dünyada perişanlık, dağılma ve düzenin olmamasına işaret eder. Rüyasında dağınık saçlarla dolaşan kişi iş hayatında dikiş tutturamaz veya tembelliği yüzünden eline geçen fırsatları kaçırır.

Rüyada Saçlarını Boyadığını Görmek

Rüyasında saç boyayan kişi kendine fayda vermeyecek, sonunda kazanç elde edemeyeceği işler yapar ve tüm emeği boşa gider. Bu rüya fuzuli çalışmaya, zorluklardan sonra eline bir şey geçmemesine veya boş işlere yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarını Ördüğünü Görmek

Bu rüya uzun zamandır görüşmediği bir kişiyle kavuşmaya, bozulan bir işini düzeltmeye veya küslerin barışıp, ilişkilerin düzelmesine yorulur. Rüyada saçlarını ören dünya hayatında atılımlarda bulunarak kar elde eder.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak hayırlı bir yolculuktur. Bazı ulemalar bu rüyaya gece çıkılacak yolculuk demektedirler. Rüyada saçını tarayarak bakımlı olduğunu ve güzelleştiğini gören kişinin karşısına güvenilir ve iyi bir dost çıkar.

Rüyada Renkli Saç Görmek

Rüyada görülen renkli saç görülen renge göre yorumlanır. Mesela siyah saç sağlıklı ve afiyetle olmaya, kırmızı saç telaşlanmaya ve heyecanlanacak bir duruma, kırmızı saç insanların sevgisini ve saygısını kazanan bir kimseye, beyaz saç ise dinde takvaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saç Kesilmesini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurcan Tümen (07 Kasım 2015 saat: 22:29)

    Ruyamda benim bayan kuaforum 1 bucuk ya$indaki oglumun sacini kesiyordi. Anccak model cok ucuk bir modeldi hic begenmedim kuaforede dedim bunu. Sizde yokmu makina siz duzeltin madem dedi. Babam bende var makina dedi ben hemen atildim hayir siz yapin dedim.Esim geldi o an ilk sac trasini esim yapmisti . Hala babam takilmis sen yapamican mi diyo esime bende baya cikistim kuafor sormadan pakdir kuldur kesti duzeltecek dedim. Annem nasilsa dahil oldu arka taraftan bi odadan esimi cagirdi cok alakasiz bir konuda paylamaya basladi.tam hatirlayamadim paylamasini. Yapamam diyorsun $unu versem alirsin ama ggibi bir muhabbetti. Esim yanima geldi sordum ne diyo yine diye anlatti. Bende asla birdaha soyledigi konuda hicbirseyini kabuk etmek yok yuz vermek yok dedim. Kimse islerimize dahil olmasin diye. Benim annem bu arada

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,