RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Kılı Görmek

Rüyada saç kılı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, bu başarılar sayesinde hayal ettiği şeyleri yapma şansı yakalayacağına ve yaptığı bu olumlu şeyler sayesinde aile hayatında çok sevinçli ve hayırlı haberler alacağına, çok mutlu olacağına ve sağlıklı ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kılı Yutmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, çok üzüleceğine ve gitgide daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kılı Yemek

Rüya sahibinin, yaptığı bir işten ötürü aldığı paranın haram olduğuna, bu paranın haram olduğunu bilmediği için ister istemez harcayacağına ve bu yüzden çok kötü durumlara düşeceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine ve nerdeyse hayattan küsecek bir hal alacağına rivayet eder. Aynı zamanda, eğer bir kadın rüyasında kıl yediğini görürse bu hamile kalacağına yorulur.

Rüyada Saç Kılı Kusmak

İş hayatında büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, içine düştüğü sıkıntılı durumdan ötürü çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yemekte Saç Kılı Görmek

Çok uzun yıllardan beri iş hayatında olan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdiğine, çok büyük sıkıntılar yaşayıp çok zarar ettiğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya geleceğine ve her zaman destek olduğu insanlardan ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Kılı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hamiyet (08 Temmuz 2014 saat: 12:23)

    merhabalar rüyamda lokantadan yemek siparişi veriyorum ama yemek BİM den geliyor.Ekmek arası tavuk döner ilk ısırıkta ağzımda uzun bir saç kılı onu ağzımdan çekip çıkarıyorum sonra yemek dürümünü açıp içine bakıyorum başka kıl varmıdır diye içinde küçük kıl parçaları olduğunu görüyorum ve firmayı arayıp yemekte kıl çıktığını yemeği almalarını söylüyorum.Ama yemeğin BİM den gelmesi ilginç .yorumlarsanız çok sevinirim .şimdiden teşekkürler

  2. gizem (07 Mart 2014 saat: 12:28)

    Merhaba. Rüyamda ağzımda kılı olduğunu fark ettim saçı elimle alıp yere attım sonra tekrar tekrar saç kılı olduğunu gördüm her seferinde alıp attım. yanımda arkadaşlarım vardı bana hiç yuttun mu diye soruyorlardı bende hayır demiştim. hepsini elimle attım ve hiç saç kalmadı bir de saçın başkasına ait olduğunu gördüm. lütfen bunların ne anlama geldiğini açıklarsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim.

  3. Sercan İKİZ (27 Ocak 2014 saat: 19:43)

    iyi günler ben rüyamda çalıştığım iş yerinin yemekhanesinde yemek yemeğe başlıcağım sırada yemeğimi çatalla karıştırırken içinde saç kılı gördüm onu alıp tekrar yemeğe başlıyacağım sırada 2-3 tane daha kısa saç kılı gördüm biraz daha karıştırdığımda toplam 7-8 tane saç kılı buldum fakat yemeği yemedim sonra masadan kalkıp gittim.Bu rüyanın açıklamasını yaparsanız çok sevinirim çok etkisinde kaldım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,