RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Kılı Görmek

Rüyada saç kılı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, bu başarılar sayesinde hayal ettiği şeyleri yapma şansı yakalayacağına ve yaptığı bu olumlu şeyler sayesinde aile hayatında çok sevinçli ve hayırlı haberler alacağına, çok mutlu olacağına ve sağlıklı ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kılı Yutmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, çok üzüleceğine ve gitgide daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kılı Yemek

Rüya sahibinin, yaptığı bir işten ötürü aldığı paranın haram olduğuna, bu paranın haram olduğunu bilmediği için ister istemez harcayacağına ve bu yüzden çok kötü durumlara düşeceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine ve nerdeyse hayattan küsecek bir hal alacağına rivayet eder. Aynı zamanda, eğer bir kadın rüyasında kıl yediğini görürse bu hamile kalacağına yorulur.

Rüyada Saç Kılı Kusmak

İş hayatında büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, içine düştüğü sıkıntılı durumdan ötürü çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yemekte Saç Kılı Görmek

Çok uzun yıllardan beri iş hayatında olan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdiğine, çok büyük sıkıntılar yaşayıp çok zarar ettiğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya geleceğine ve her zaman destek olduğu insanlardan ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!