RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Kopması

Rüyada saç kopması, rüyayı gören kişinin, yaşlılıkla ilgili çeşitli korkular taşıdığına, yaşlanmaktan korktuğuna ve bu yüzden çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirdiğine alamet eder. Rüya sahibinin, gelecek günler ile ilgili çok büyük sıkıntıları ve endişeleri olduğuna, bu durum ile ilgili olarak çok büyük stres yaşadığına ve her geçen gün biraz daha kötüleştiğine işaret eder.

Rüyada Saç Koptuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve eğitin hayatının geleceği ile ilgili sıkıntıları ve endişeleri olacağına, ne yapacağını, nasıl hareket etmesi ve maddi olarak nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilemediğine, parasal olarak çok büyük sorunlar ile karşılaşma sıkıntısı altında ezildiğine ve bu durumun altında günden güne daha çok ezildiğine alamet eder.

Rüyada Saç Koparmak

Rüya sahibini çok sıkıntılı durumlara sokacak, başının ağrımasına sebep olacak, iş hayatında ve aile hayatında adım atmasını ve iyi bir konuma gelmesini engelleyecek olaylar ile karşılaşacağına ve çok büyük sıkıntılı durumların çok yakın bir zamanda kapıyı çalacağına delalet eder.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisine enerji ve güç veren olayların bittiğine, kendisini güçsüz hissettiğine, bu yüzden çok endişeli bir döneme girdiğine ve hayat karşısında kendisini pasif ve çaresiz gördüğüne tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğine ve bu dönem içerisinde kendisi ile ilgili olarak çok büyük endişeleri olduğuna alamet eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri tekdüze yaşadığı hayattan vazgeçeceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin sağlığı ile ilgili bazı sorunların olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Kopması İle İlgili Rüyalar;

  1. BÜŞRA (20 Aralık 2014 saat: 11:42)

    MERHABA RÜYAMDA SAÇIMIN KOPTUĞUNU GÖRÜYORUM AMA KÖKTEN DEĞİL SANKİ KESİLMİŞ GİBİ ELİMDE KALIYOR.ANNEME DÖNÜP SAÇIP KOPUYO BİR SORUN VAR İŞTE DİYORUM ANLAMI NEDİR BUNUN AÇIKLAYABİİRMİSİNİZ LÜTFEN.BİR BAŞKA RÜYAMDA YATAKTA YILAN GÖRÜYORUM KENDİ EVİMİZDE DEĞİL BAŞKASININ EVİNDE BATANİYEYİ KALDIRDIĞIMDA YILANLA KARŞILAŞIYORUM GİDİP KUZENİME SÖYLÜYORUM RÜYAMDA GÖRDÜĞÜM KUZENİMLE YILLARDIR KÜSÜM NORMALDE AMA NEDENSE ONU GÖRÜYORUM GELİYO VE YILANIN YANINA YAKLAŞIP ONU SEVİYO BENSE ÇOK KORKUYODUM.

  2. Gökhan (16 Mart 2014 saat: 07:18)

    Merhaba rüyamda sacımı kıvırcık olmuş görüyorum ve saçımla oynarken bir tutam sacın elimde kaldığını görüyorum bu neye delalet eder yardımcı olurmusunuz hatta rüyamda konuşmalarımı bile hatırlıyorum aileme muhabbet ederken birden saçlarımın kıvırcık olduğunu görüyorum bildiğiniz bonus kafa gibi sonra elimi kafama attığımda bir tutam sac elimde kalıyor sonra bidaha saçımla oynuyorum busefer hiç sacım kopmuyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,