RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Örmek

Rüyada saç örmek, bazen iyi şekillerde bazen de hoş olmayan ve hayır getirmeyecek şekillerde tabir edilir. Kişinin saç örmesi kendisi için farz ise ve aykırı değilse rüya sahibi için sağlık, esenlik, uzun ömür, kazanç, mutluluk, sevinç ve hayır anlamına gelir. Fakat rüya sahibi için saç örmek, ayıplanacak, yakışık almayacak ya da komik karşılanacaksa o halde bu gerçek anlamda da hoş görülmeyen şeyler yaparak, gözden düşmesine, uğursuzluğa ve mutsuzluğa yorulur.

Rüyada Saç Örgüsü Görmek

Rüyada saç örgüsü görmek de benzer şekilde tabir edilir. Bazı kimseler için iyilik, hayır ve şifa bulmaya tabir edilirken, bazı kişiler için de tam tersi şekilde yani hastalık, borç, kısmetsizlik ve şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Saç Ördüğünü Görmek

Rüyasında saç ördüğünü gören kişi, maddi anlamda bazı kişilerden destek alarak, borçtan bükülen belini doğrultacak hatta kendisine yatırım yapacağı kadar parayı da arttırıp, kar edebileceği bir işe girecek demektir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi çok hayırlıdır. Parlak ve dâhiyane fikirlere, bu fikirlerden hareketle çıkılan yolda büyük bir zenginlik elde etmeye ve yaptığı başarılı icraatlarla anılmaya delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüya sahibinin paradan yana çok mutlu olacağı ve istediği kadar kazancı elde edeceğine işaret eder. Kişi, çok çalışacak ama emeğinin ve harcadığı mesainin kat be katını alma şansına sahip olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyasında birinin saçını kestiğini gören kişi, işiyle ilgili uzmanlık kurslarına ya da seminerlerine katılacak ve işinin ehli olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyasında saçını boyattığını gören kişi hayatından memnun değildir. Mutsuz ve karamsardır, bazı şeyleri mecburiyetten ve hiç istemeye istemeye yapıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Örmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serpil (05 Ekim 2015 saat: 18:19)

  Rüyamda ayrı olduğum eşimin babasının kolunun kesildiğini gördüm nasıl Ağlıyorum ama çok uzulmusum . Kolundan kan akiyordu . Sonra görumcemin saclarimi ordugunu gördüm ama uclarini bağlamamış aciliyordu. Sonra baktım uçları bağlı gözüküyor. Rüyamda adet gördüğümü görüyorum atletime kan bulasmis babamda bunu görüyor bende hemen çıkarıyorum atletimi banyoya atiyorum ama tuvaletin içinde görüyorum rezil oluyorum herkese

 2. ALARA (27 Haziran 2015 saat: 10:07)

  merhaba ruyamda eski sevgilim enesle yan yana yatip birbirimizin kokusunu icimize cekiyorduk ama birbirimize kirgin oldugumuz icin yeniden sevgili olamiyorduk boyle birbirimizi operek bayagi bi sarilip yattik sonra tam kalktik gidiyoduk ben aglamaya basladim sonra birden enes yani eski sevgilim abim oldu ve beni oradan gonderdi bu arada yattigimiz yerden kalkinca gordum orada insaat iscileri bulunuyormus cabuk yorumlarsaniz sevinirim

 3. alara (27 Haziran 2015 saat: 10:02)

  merhaba rüyamda birden bire agzimdan kan gelmeye başladı sonra annem elinde büyük bir et parçası getirdi ve bizde o gün Hastane ye gidip böbreğimin tekini aldıracakmışım ve öksürdükçede sağ avcuma kan geliyordu lütfen hızlı yorumlayın

 4. yeliZ (09 Mayıs 2015 saat: 10:01)

  Rüyamda erkek arkadasimin saclarimi ordugunu gördüm.ama ben bilmiyorum onun erkek arkadasim oldugunu benden hoşlanan başka bi erkek olarak algiliyorum ve kendimi kotu hissediyorum aldattigim için sonra yuzune bakiyorum ve erkek arkadasim olduğunu anliyorum sevinip sariliyorum ama o anlamiyo niye bi anda sarildigimi çünkü en basindan beri farkinda zaten.

 5. birgul (25 Ocak 2015 saat: 06:40)

  ben ebeyim ama ilk kez boyle bir ruya goruyorum kendi dogumumu kendim yaptiriyodum ruyamda bekarim bu arada hic agri cekmeden o kadar guzel dogum yapiodum ki ama dogan cocugun cinsiyetini gormedim sadece cildi aklimda kalmis o kadar pruzsuz ve parlakti ki nasil yorumlanmalumi acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,