RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak, erkeklerin hayatlarında yeni bir görüntüye sahip olmak istemesi ve bunun için birtakım arayışlara gireceğine yorulur. Saç tıraşı olmak iş ve arkadaş değişikliği yapılacağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine de işarettir. Saç tıraşı olmak İslami açıdan da kişinin iyilik dolu bir kalbi olduğunu, dini vazifeleri konusunda büyük bir titizlik gösterip, hem bu dünya, hem de ahiret için çalıştığına delalettir.

Rüyada Saç Kestirmek

İstenmeyen bir olay nedeni ile kişinin ortaklık içinde bulunduğu bir işten ayrılacağına ve bu yüzden rızkında bir azalma söz konusu olacağına yorumlanır. Geçimsizliğe de işaret eden rüya, ev içinde para meseleleri yüzünden tartışmalar çıkacağına, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine de tabir edilir. Saç kestirmek gayrimenkullerin satılmasına, tarla veya arazi gibi malların elden çıkacağına ve kişinin sahip olduğu hayat standardının çok altına düşüp, sıkıntı içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada hem saç, hem de sakal tıraşı olan kimse huzurlu bir hayata sahip olur ve geleceğinde canını sıkacak büyük bir üzüntü de yaşamaz. Tıraş olmak temizlik ve paklık anlamına da geldiği gibi, İslami olarak da kişinin peygamber efendimizin sünnetlerine uygun davrandığına, ailesinde de aynı kuvvetli inancın hakim olduğuna tabir edilir. Tıraş olduğunu gören kişinin tüm istekleri yerine gelir ve sıkıntıdan uzak, sevdiklerinin yanında sağlıklı bir ömür geçirir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmanın Psikolojik Tabiri

Saç psikolojik olarak kişilerin cinsel hayatlarına vurgu yapan bir semboldür. Saç tıraşı olduğunu görmek ise kişinin cinsel hayatının bitme noktasına geldiğini ve bu durumun onda çok büyük bir depresyona neden olduğunu bildirir. Saç tıraşı aynı zamanda kararsızlık anlamına da gelir ve kişinin hayatı ile ilgili konularda inisiyatif kullanamadığı için hep başkalarının sözleriyle hareket ettiğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saç Tıraşı Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Batuhan Şimşek (30 Temmuz 2015 saat: 12:02)

  Her zaman saclarimi sola tarardim bi değişiklik olsun diye bi sabah sağa taradım ve dışarda öyle gezdim saçımın sol tarafında saçlarım kabardı ve inmedi bende bundan dolayı çok taktim kafama bu olayı ama rüyamda sadece saclarimi toplattiriyodum ve o kabarıklık kestirdim nerdeyse 2-3saniye surdu ruyam

 2. olgun gökçe (15 Mayıs 2015 saat: 08:36)

  rüyamda bir araç kullanıyorum ve bu araç bir vinç tüü bir araç,
  insanlar var bulunduğum yerde ama hepsi tanıdığım akrabam veya komşularım bende saçımı 1 numaraya yakın kendim traş etmişim tabi,
  ve baldızımla konuşuyorum baldızım bana küçük bir plastik tabakta yemlık dediğimiz ottan veriyor
  acaba nasıl yorumlarsınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,