RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüyada saç tokası görmek, özellikle bayanlar için hayra yorumlanır ve güzel gelişmelere işaret eder. Özel hayata dair istenilen her şeye kavuşulacağını, özellikle gönlü boş kişiler için iyi bir talip çıkacağını da müjdeleyen rüya, neşeli ve keyif içinde geçecek günlerin de habercisidir. Evli kimselerin tüm akrabaları ve çocukları ile huzur içinde sürecekleri yaşama ve varlıklı bir hayata tabir edildiği gibi, girişimci bir ruha ve yeni açılacak bir işyerine de delalet eder. Saç tokası taktığını gören kişinin uzun süredir beklediği bir olay gerçekleşir ve hayallerine kavuşarak mutlu olur. Keyfi yerinde olmanın, havai bir kişiliğin de alametidir.

Rüyada Saç Tokası Takmak

Bekar kişiler için bir anda artacak kısmet bolluğuna, seçim yapmakta zorluk çekileceğine ve hayatın güzel taraflarının yaşanmaya başlanacağına işaret eder. Toka taktığını gören kimse karşısına çıkan zorlukları kolay bir şekilde atlatır. Huzurun egemen olduğu yaşantının daha da iyi olacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına delalet eder. Saç tokası aynı zamanda gelinlik giymeye de yorulur.

Rüyada Saç Tokası Almak

Sevilen bir kimseden toka almak kişiye yapılacak önemli bir yardıma işaretken, sevilmeyen veya tanınmayan birinden alınan toka ise, gelecek bir habere işarettir. Toka almak anlaşma yapmak veya yeni bir işe atılmak anlamlarına da gelir ve başlangıçlar yapılacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin bir dönüm noktasına geldiğine, sürekli yeni fırsatlarla karşılaştığına ve evliliğinde mutluluğun daim olacağına da tabir edilir.

Rüyada Saç Tokası Görmenin Psikolojik Tabiri

Her şeyi kafasına takan, küçücük olayları bile büyüterek sorun haline getiren kimseleri işaret eden rüya, psikolojik açıdan takıntılı olunduğuna da delalettir. Gerçekte eğlenmek ve kahkahalar atmak isteyen ama sürekli olarak duygularını bastırmaya çalışan kişileri de sembolize eden rüya, çocuk sahibi olmayı veya özel hayatında kendisini beğenen kişilerin bulunmasına duyulan arzuyu da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saç Tokası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gulay (09 Ekim 2016 saat: 08:58)

  Ruyamda genc bir cocugun cenazesindeyim ama cenaze evde kefenlenmis duruyo. Onu oyle bekletiyorlarmis biraz. Cenaze kivranmaya basliyor. Kefen ustunden cikiyor. Mavi bir hirka giydigini goruyorum. Ölünün ailesi bize ellemeyin diyor ben kaciyorum ama kizim yardim etmek istiyor. Ölü cocuk karin agrisi cekiyor. Agri gectikten sonra gomeceklerini söyluyorlar. Ruyam yorum yaparmisiniz.

 2. Melek (19 Mart 2016 saat: 15:32)

  Ruyamda amcamin kizi bana bez canta veriyor cantanin icinde basmali yastik tarzinda biseyler cikiyo cikardikca lekeli cikmaya basliyor ensonda cikan sac tokasi cikiyor amaben ona geri veriyorum hic bisey almiyorum ondan cunku ben onu sevmiyorum bana zarar verceyinden korkuyorum

 3. esra (03 Mart 2016 saat: 10:47)

  Ayrıldığım eşim ve eski sevgilisi bir masada(açık alanda)oturıyoruz
  x sevgili birden önümüzde oturuyor ve eski eşim saçına saç baktı takıyor
  sonra onu kucaklayıp sandalyesine oturtuyo. Masanın üstünde kırmızı ve mavi kadife den çıtçıt tokalar düzinelerce dolu görüyorum onlardan birinide bana uzatıyor alıyorum ama takmadığımı söyleyip geri veriyorum. Beni kısa zamanda aydınlatmanız dileğiyle. Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,